Proč se mořská víla nedomluvila s princem?
Nepřišla o hlas, jen neuměla anglicky.

Nebuďte jako mořská víla — přihlaste se na individuální nebo skupinový jazykový kurz a domluvte se.

Přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky

Mezinárodně uznávané certifikáty Cambridge English slouží jako doklad vaší dosažené jazykové úrovně. Ať už se ucházíte o studium na prestižní zahraniční univerzitě nebo o práci v zahraniční firmě, certifikát přiložený k vašemu CV vám pomůže vyniknout nad ostatními kandidáty. 

Protože jsou zkoušky časově i finančně náročné, je vhodné se na ně důkladně připravit. Naše kurzy vedou zkušení lektoři, kteří se orientují v aktuálních požadavcích na splnění zkoušky a poskytnou vám komplexní přípravu na všechny její části

Procvičíte si všechny části zkoušek: gramatika, poslech, čtení s porozuměním, psaní, konverzace.

V hodinách vás lektor upozorní na časté chyby při zkouškách a doporučí vám strategie pro jejich úspěšné absolvování.

Úspěšnost našich studentů u zkoušek je 98 %.

Key English Test (KET)

Key English Test (KET) dokládá, že jste schopni se dorozumět v každodenních situacích. Zkouška je pro vás vhodná, pokud dokážete:

– pokládat otázky o sobě nebo o jiných osobách a odpovídat na ně

– porozumět pomalým a srozumitelným sdělením a pokynům

– formulovat svůj názor na to, co jste přečetli nebo slyšeli

Jak zkouška KET probíhá? 

Zkouška se skládá ze tří částí. Ve stejný den se testuje čtení, psaní a poslech. Ústní část zkoušky může proběhnout v jiný den. 

Preliminary English Test (PET)

Preliminary English Test (PET) dokládá, že jste schopni komunikovat v angličtině v každodenních praktických situacích, při práci, studiu a na cestách. Zkouška je pro vás vhodná, pokud jste schopni:

– vyjádřit, co se vám líbí nebo nelíbí, a pohovořit o tom s ostatními

– porozumět mluveným a písemným sdělením a pokynům

– napsat osobní dopis a zapsat poznámky z jednání či diskuse

Jak zkouška PET probíhá?

Zkouška se skládá ze tří částí. Ve stejný den se testuje čtení, psaní a poslech. Ústní část zkoušky se může konat v jiný den. 

First Certificate in English (FCE)

First Certificate in English (FCE)  dokazuje, že umíte hovořit a psát anglicky na takové úrovni, abyste mohli pracovat v anglickém obchodním prostředí, žít v anglicky mluvící zemi či studovat přípravný kurz na vysokou školu vyučovaný v angličtině. Zkouška je pro vás vhodná, pokud jste schopni:

– napsat krátké zprávy a e-maily

– vysvětlit myšlenku a vést podrobnou diskusi v angličtině

– porozumět všeobecné angličtině v televizi a v novinách

 Jak zkouška FCE probíhá?

Zkouška se skládá ze čtyř částí. Ve stejný den absolvujete čtení s gramatikou, psaní a poslech. Ústní část zkoušky se většinou pořádá v jiný den.

Cambridge Advanced Certificate in English (CAE)

Cambridge Advanced Certificate in English (CAE) je kvalifikace vhodná pro ty, kteří chtějí pracovat a studovat v zahraničí a směřují svoji kariéru do oblasti vyžadující znalost anglického jazyka. Přípravou na zkoušku C1 Advanced dosáhnete úrovně, kdy budete s jistotou komunikovat v angličtině na profesní a akademické úrovni. Chcete-li tuto zkoušku úspěšně absolvovat, měli byste být schopni:

– napsat složitější zprávy a emaily, formulovat poznámky z jednání a přednášek

– prezentovat složitější myšlenky a nápady v angličtině

– porozumět různým textům, od beletrie až po náročnější novinové sloupky a články

Jak zkouška CAE probíhá?

Zkouška CAE se skládá ze čtyř částí. Ve stejný den absolvujete čtení s gramatikou, psaní a poslech. Ústní část zkoušky se většinou pořádá v jiný den. 

Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE)

Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE) prokazuje, že jste schopni angličtinu plynule používat ve složitých výzkumných, akademických a profesních situacích. Jedná se o nejvyšší úroveň v rámci cambridgeských jazykových zkoušek a je vhodná pro ty, kdo chtějí studovat postgraduální studium na univerzitě v anglicky mluvící zemi nebo používat angličtinu v rámci vyššího managementu. Chcete-li tuto zkoušku úspěšně absolvovat, měli byste být schopni:

– porozumět téměř všemu, co slyšíte nebo čtete v angličtině

– používat a chápat formální, akademický a hovorový jazyk

– vyjednávat, argumentovat nebo projednávat detaily

Jak zkouška CPE probíhá?

Zkouška CPE se skládá ze čtyř částí. Ve stejný den absolvujete čtení a gramatiku, psaní a poslech. Ústní část zkoušky se většinou pořádá v jiný den. 

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

Řešení pro děti, které se nedostaly na SŠ

Cesta ke společnosti, kterou kolem sebe chceme vidět, vede skrze vzdělávání. Kvalitní vzdělání otevírá dveře inovacím a posiluje hodnoty, jako je kritické myšlení, osobní odvaha a společenská odpovědnost. V letošním roce se však vzdělání stalo pro mnoho mladých lidí nedostupným.

CELÝ ČLÁNEK

Otestujte si svou jazykovou úroveň

Studium jazyků ve skupinových kurzech má spoustu výhod. Potkáte se s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy, a tak se můžete vzájemně motivovat a podporovat. Důležité však je vybrat si tu správnou skupinu a kurz, který se slučuje s vaší jazykovou úrovní.

CELÝ ČLÁNEK

Jak na studium jazyků podle typu inteligence

Když o někom řekneme, že je inteligentní, můžeme tím mít na mysli mnoho věcí. Za inteligentního můžeme považovat člověka, který si přečte vědeckou práci, porozumí jí a pamatuje si z ní každý detail. Inteligentní nám může připadat i osoba, která má organizační schopnosti a do pěti minut vyřeší každý problém. Každý je inteligentní trochu jinak. S touto myšlenkou pracuje i Gardnerova teorie mnohočetné inteligence, podle níž existuje dokonce osm různých druhů inteligence.

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

Tematické tábory ve stylu Harry Potter, Super Heroes nebo Naruto a Manga - více zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422