Individuální výuka a doučování
pro děti

Individuální výuka a doučování jazyků probíhá přesně podle potřeb dítěte. Přizpůsobíme se požadavkům dítěte a vzdělávací plán sestavíme tak, aby se dítě optimálním tempem posunulo vpřed. Vybereme lektora, který vám bude sedět. Vy sami si už určíte ideální čas, místo i formu výuky.

Využijte online výuku!
Online výuka je stejně efektivní jako ta prezenční. Sami si můžete zvolit platformu, kterou budeme při studiu používat, např. se kterou má již dítě zkušenosti.

Už žádné složité vyzvedávání a převážení, děti se na svou lekci připojí v klidu z domova nebo odkudkoli, kde se právě nachází. Stačí připojení k internetu a počítač/tablet/mobil.
  • Naučíme a doučíme téměř kterýkoli cizí jazyk (v repertoáru máme celkem 53 světových jazyků!).
  • Probereme látku, kterou dítě ve škole zameškalo.
  • Zopakujeme, co je třeba projít důkladněji.
  • Pomůžeme s úkoly.
  • Připravíme na testy, písemky i přijímačky a důležité zkoušky
  • Posílíme sebevědomí dítěte a podpoříme na další cestě za znalostmi.
  • Řekněte nám, na co se ve výuce zaměřit – vždy se přizpůsobíme potřebám studenta.

S čím na individuálních lekcích pomůžeme?

Flexibilní rozvrh

Vy rozhodujete o tom, kdy, kde a kolikrát týdně výuka probíhá. Naplánujte si online nebo prezenční lekce tak, aby zapadaly do rodinného rozvrhu. Začít můžete ihned.

Obsah lekcí na míru

Vyjdeme vstříc vzdělávacím cílům vašeho dítěte a pomůžeme vám jich rychle a efektivně dosáhnout. Metodiku výuky, výběr materiálů i aktivity volí lektor adekvátně podle věku a zájmů dítěte.

Profesionální lektoři

Lektory pečlivě vybíráme. Jsou to profesionálové v oblasti jazykového vzdělávání a práce s dětmi s mnohaletou praxí. Všichni se dále rozvíjejí pod vedením našeho metodického týmu a jsou proškoleni na online výuku. Pokud by vám i přesto výuka s vaším lektorem nevyhovovala, přiřadíme vám jiného.

Efektivní výuka

Při individuálních lekcích nepřijde ani minuta nazmar, lektor se věnuje studentovi po celou dobu. V hodinách kombinujeme různorodé aktivity a materiály a dbáme na důsledné opravování chyb, tak abychom je skutečně eliminovali.

Nebuďte na to sami

Individuální výuku lze za stejných podmínek absolvovat i ve dvojici, přičemž studijního partnera či partnerku si vybíráte sami. Přizvat tak můžete třeba spolužačku nebo sourozence.

Závazná objednávka

Kontaktní formulář

Jak se bude lektor se studentem potkávat?

Rádi se s Vámi spojíme, zodpovíme Vaše otázky a zajistíme výuku podle Vašich představ.

Často kladené otázky

Kurzy vedou certifikovaní čeští lektoři, nebo rodilí mluvčí.

Ano, po ukončení kurzu vám velmi rádi vystavíme certifikát potvrzující absolvování vybraného kurzu.

Ano, online výuka v našem pojetí není souborem předtočených videí. Probíhá v reálném čase s profesionálním lektorem, který odpoví na všechny zvídavé dotazy. Díky interaktivním technologiím se budou děti cítit stejně, jako kdyby se s lektorem potkaly v učebně.

Nejste si jisti, zda je pro vaše dítě individuální výuka to pravé?
Podívejte se i na naši nabídku dětských skupinových kurzů.

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

Řešení pro děti, které se nedostaly na SŠ

Cesta ke společnosti, kterou kolem sebe chceme vidět, vede skrze vzdělávání. Kvalitní vzdělání otevírá dveře inovacím a posiluje hodnoty, jako je kritické myšlení, osobní odvaha a společenská odpovědnost. V letošním roce se však vzdělání stalo pro mnoho mladých lidí nedostupným.

CELÝ ČLÁNEK

Otestujte si svou jazykovou úroveň

Studium jazyků ve skupinových kurzech má spoustu výhod. Potkáte se s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy, a tak se můžete vzájemně motivovat a podporovat. Důležité však je vybrat si tu správnou skupinu a kurz, který se slučuje s vaší jazykovou úrovní.

CELÝ ČLÁNEK

Jak na studium jazyků podle typu inteligence

Když o někom řekneme, že je inteligentní, můžeme tím mít na mysli mnoho věcí. Za inteligentního můžeme považovat člověka, který si přečte vědeckou práci, porozumí jí a pamatuje si z ní každý detail. Inteligentní nám může připadat i osoba, která má organizační schopnosti a do pěti minut vyřeší každý problém. Každý je inteligentní trochu jinak. S touto myšlenkou pracuje i Gardnerova teorie mnohočetné inteligence, podle níž existuje dokonce osm různých druhů inteligence.

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

Tematické tábory ve stylu Harry Potter, Super Heroes nebo Naruto a Manga - více zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422