Firemní výuka jazyků

Seberozvoj a sebevzdělávání jsou hodnoty, kterým je přisuzována vysoká důležitost napříč generacemi. Firmy na tuto skutečnost reagují a v rámci benefitů svým lidem nabízí jazykové kurzy. Zvažujete zahrnutí jazykové výuky do vašeho systému firemních benefitů? Spojte se s Jipkou. Ať už preferujete prezenční nebo online lekce, najdeme pro vás ideální řešení.

Proč investovat do jazykového vzdělávání?

Pozitivní firemní klima

Péče o osobní rozvoj lidí napomáhá utváření pozitivního klimatu ve firmě. Spokojenost zaměstnanců následně přispívá ke stabilitě organizace, která nepřichází o své know-how z důvodu odchodů lidí.

Příležitost k růstu jako motivace

Pokud zaměstnanec pracuje na pozici, která neposkytuje vidinu povýšení a kariérního růstu, seberozvoj v podobě jazykového vzdělávání pro něj může být srovnatelně motivující.

Loajalita ke značce

Investice firmy do rozvoje lidí recipročně podporuje jejich loajalitu ke značce zaměstnavatele.Firemní vzdělávání v Jipce

Profesionální lektoři

Spolupracujeme s certifikovanými lektory, které dále metodicky vzděláváme. Dokážeme pro vás zajistit nejen výuku obecné angličtiny, ale i specializované nebo tematické lekce. Protože chápeme, že osobnost lektora je pro vás důležitá, poskytujeme vám možnost výměny vyučujícího kdykoliv v průběhu kurzu.


Zkušenosti s firemní výukou

V Jipce vzděláváme firemní klienty už od roku 1998. Organizujeme výuku pro malé i větší firmy v Praze a v dalších větších městech.

Vysoká flexibilita

Naši prioritou jste vy. Proto se rádi přizpůsobíme všem vašim potřebám. Výuka může probíhat u vás ve firmě nebo v našich moderně vybavených učebnách. Po celé ČR pak můžete studovat online.

Proklientský přístup

Před zahájením výuky u vás provedeme zdarma jazykový audit, na jehož základě rozřadíme studenty do skupin podle jazykových úrovní. Všechny nečekané situace s vámi vyřeší koordinátor výuky, který vám bude vždy k dispozici. Svou lekci můžete například bezplatně zrušit 24 hodin předem.

Všem účastníkům kurzů nyní poskytujeme slevu na učebnice ve výši 10 %. Našim klientům nabízíme speciální ceny i na další produkty, jako jsou tábory a kurzy pro děti nebo skupinové kurzy pro rodinné příslušníky.

kdo s námi již spolupracujeme

Rádi se s Vámi spojíme, zodpovíme Vaše otázky a zajistíme výuku podle Vašich představ.

Kontaktní formulář

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

PŘEPNĚTE SE DO ONLINU: výhody virtuálního vzdělávání

Online vzdělávání je v posledních letech na vzestupu a opravdu není těžké pochopit proč. Už není nutné do kurzu dojíždět, do virtuální učebny se můžeme připojit jediným kliknutím ze svého domova, z kavárny nebo z kanceláře. Online kurzy jsou jednoduše mnohem pohodlnější než klasické prezenční kurzy. V Jipce vám dáme první online lekci zdarma, abyste se o výhodách virtuálního vzdělávání přesvědčili sami.

CELÝ ČLÁNEK

Přípravné kurzy na SŠ srovnávají rozdíly způsobené distanční výukou

Máme za sebou dva roky distanční výuky, které byly pro žáky psychicky velmi náročné. Vždyť byli dlouhodobě izolováni od svých vrstevníků, přišli o své sociální kontakty i volnočasové aktivity, které měli rádi. A přestože pandemie už je pryč, pro žáky devátých ročníků stresové období ještě neskončilo. Čekají je totiž přijímací zkoušky na střední školy a výsledek jednoho testu tak rozhodne o jejich buducnosti.

CELÝ ČLÁNEK

Víme, s kolika anglickými slovíčky si vystačíte

Učení slov nazpaměť nemá asi nikdo v lásce, ale všichni tušíme, že je to nepostradatelná část jazykového studia. Můžeme ovládat perfektně gramatiku i výslovnost, ale když dojde na věc, musíme být schopni dát našim větám význam. Ovšem kde s memorováním začít?

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Adresa

Kontaktujte nás:

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

Při objednání skupinového kurzu vám nyní odečteme z ceny již proběhlé lekce.💸

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422