Firemní výuka jazyků

Seberozvoj a sebevzdělávání jsou hodnoty, kterým je přisuzována vysoká důležitost napříč generacemi. Firmy na tuto skutečnost reagují a v rámci benefitů svým lidem nabízí jazykové kurzy. Zvažujete zahrnutí jazykové výuky do vašeho systému firemních benefitů? Spojte se s Jipkou. Ať už preferujete prezenční nebo online lekce, najdeme pro vás ideální řešení.

Proč investovat do jazykového vzdělávání?

Pozitivní firemní klima

Péče o osobní rozvoj lidí napomáhá utváření pozitivního klimatu ve firmě. Spokojenost zaměstnanců následně přispívá ke stabilitě organizace, která nepřichází o své know-how z důvodu odchodů lidí.

Příležitost k růstu jako motivace

Pokud zaměstnanec pracuje na pozici, která neposkytuje vidinu povýšení a kariérního růstu, seberozvoj v podobě jazykového vzdělávání pro něj může být srovnatelně motivující.

Loajalita ke značce

Investice firmy do rozvoje lidí recipročně podporuje jejich loajalitu ke značce zaměstnavatele.Firemní vzdělávání v Jipce

Profesionální lektoři

Spolupracujeme s certifikovanými lektory, které dále metodicky vzděláváme. Dokážeme pro vás zajistit nejen výuku obecné angličtiny, ale i specializované nebo tematické lekce. Protože chápeme, že osobnost lektora je pro vás důležitá, poskytujeme vám možnost výměny vyučujícího kdykoliv v průběhu kurzu.


Zkušenosti s firemní výukou

V Jipce vzděláváme firemní klienty už od roku 1998. Organizujeme výuku pro malé i větší firmy v Praze a v dalších větších městech.

Vysoká flexibilita

Naši prioritou jste vy. Proto se rádi přizpůsobíme všem vašim potřebám. Výuka může probíhat u vás ve firmě nebo v našich moderně vybavených učebnách. Po celé ČR pak můžete studovat online.

Proklientský přístup

Před zahájením výuky u vás provedeme zdarma jazykový audit, na jehož základě rozřadíme studenty do skupin podle jazykových úrovní. Všechny nečekané situace s vámi vyřeší koordinátor výuky, který vám bude vždy k dispozici. Svou lekci můžete například bezplatně zrušit 24 hodin předem.

Všem účastníkům kurzů nyní poskytujeme slevu na učebnice ve výši 10 %. Našim klientům nabízíme speciální ceny i na další produkty, jako jsou tábory a kurzy pro děti nebo skupinové kurzy pro rodinné příslušníky.

kdo s námi již spolupracujeme

Rádi se s Vámi spojíme, zodpovíme Vaše otázky a zajistíme výuku podle Vašich představ.

Kontaktní formulář

Zde uveďte zda si přejete individuální/skupinovou výuku, kolikrát do týdne si přejete studovat + další možné specifikace výuky.

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next
Lucie Kratochvílová

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

jazykové kurzy mapa praha
jazykové kurzy mapa praha

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha 1 – Senovážná

Senovážné náměstí 978/23

Kde učíme v České republice:

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha 1 – Senovážné náměstí 987/23

Senovážné náměstí 987/23

 

 

Náš blog

LAST MINUTE: Pomaturitní studium jazyků

Školní rok už se pomalu rozjíždí, ale pořád ještě není pozdě na to naskočit do pomaturitního studia jazyků v Jipce. Intenzivní roční jazykový kurz jsme připravili pro studenty, kteří nebyli přijati ke studiu na vysoké škole. Mohou si tak uchovat status studenta, vzdělávat se a strávit následující rok smysluplně. Shrnuli jsme pro vás hlavní benefity pomaturitního studia.

CELÝ ČLÁNEK

Naší prioritou je práce s talenty a vzdělávání lektorů

Ani v dnešní digitální době neexistuje dokonalá aplikace, která by nás dokázala naučit úplně všechno. Studium cizího jazyka navíc spočívá v komunikaci a nejspíš pro nás bude vždy příjemnější hovořit s člověkem než s robotem. Kvalita jazykové výuky je postavena především na osobnosti lektora. V JCL/Jipce proto věnujeme maximální pozornost talent managementu a naše lektory dále rozvíjíme formou tréninků.

CELÝ ČLÁNEK

5 důvodů, proč poslat děti na jazykový tábor

Letní tábory pro děti představují především dobrodružství, které mohou prožít se svými vrstevníky. Tábory jsou však také příležitostí navazovat nová přátelství a rozvíjet vlastní dovednosti. Jipka pravidelně pořádá pobytové i příměstské jazykové tábory, jejichž hlavním cílem je podnítit v dětech nadšení pro studium cizích jazyků. Přinášíme vám 5 důvodů, proč poslat děti na jazykový tábor.

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

🎉 Jipka slaví 25 let! 🎂 Oslavte narozeniny s námi až 50% slevou - více zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422

První lekce zdarma

Stačí, abyste v objednávce pro skupinovou výuku připsali do poznámky PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Po jejím absolvování vás budeme kontaktovat, abychom zjistili, zda jste byli spokojeni a budete s námi pokračovat.