Pomaturitní studium

Posuňte své jazykové dovednosti díky pomaturitního studia za 1 rok až o několik úrovní. Láká vás angličtina, němčina, španělština, ruština, nebo francouzština?

Play Video

Co očekávat od pomaturitního studia?

Pomaturitní studium - zaměřeno na praxi

Pomaturitní studium v Jipce je nyní ještě více zaměřené na praxi. Sestavili jsme novou metodiku a přidali nadstandardní lekce, které jinde nenajdete:

  • Naučíme vás, jak si vytvořit dokonalý životopis.
  • Vaše CV pečlivě zkontrolujeme.
  • Součástí kurzu je příprava na pracovní pohovor.
  • Vyzkoušíte si i pracovní pohovor nanečisto, tzv. mock interview.

Smysluplně strávený rok – zlepšení až o několik úrovní

Perfektní znalost alespoň jednoho jazyka je vstupenkou do řady prestižních firem. Ovládat jazyk znamená také pohodlně cestovat. Ať už vás motivuje cokoli, pomůžeme vám naučit se cizí řeč.

1 semestr
již od 17 499 Kč

denním jazykovém pomaturitním studiu vás každý týden čeká 20 výukových hodin. A to už je opravdu znát! Na konci studia můžete složit mezinárodně uznávanou zkoušku – naši studenti ji zvládnou v 95 procentech.

Nástup bez přijímacích zkoušek

Jsme otevřeni všem zájemcům o jazykové studium. Před startem výuky absolvujete rozřazovací testy, na jejichž základě budete rozděleni do tříd. Podobná znalostní úroveň studentů je stěžejní pro efektivní výuku.

Chcete rozhodně studovat angličtinu nebo třeba němčinu a rádi byste si přidali ještě jeden jazyk? Zvolte si k dennímu pomaturitnímu studiu ještě druhý jazyk zdarma.

Nemusíte si vybírat – pomaturitko skloubíte i se zaměstnáním

Lekce probíhají 5× týdně v dopoledních nebo odpoledních hodinách (4×45 minut) dle vašeho výběru. Zůstane vám tak dostatek času na práci i zábavu.

Chcete získat vysněné zaměstnání?

Získat vysněné zaměstnání vám pomůžeme i na samotných hodinách. Sestavíte si dokonalý životopis, dozvíte se, jak úspěšně zvládnout pohovor v cizím jazyce, a vyzkoušíte si i pohovor nanečisto, tzv. mock interview.Pomaturitní studium – zaměřeno na praxi

Status studenta a všechny jeho výhody

Roční pomaturitní studium je akreditováno MŠMT. Pokud jste v předešlém roce ukončili střední školu maturitní zkouškou, získáte status studenta a budete si užívat jeho výhod.

Metodika výuky pomaturitního studia

Máme vlastní unikátní metodiku výuky, díky které můžeme našim klientům garantovat pravidelné zlepšení v jazyce tak, aby každý student na konci absolvovaného kurzu mohl plynule navázat další jazykovou úrovní. Vyučujeme dle nejnovějších trendů a k výuce využíváme učebnice z nakladatelství Oxford, Pearson, Cambridge, Klett a dalších.

Profesionální lektoři

Výuku vedou profesionální lektoři, kteří se pravidelně rozvíjí v rámci našich seminářů a mají tak přehled o nových trendech ve výuce.

Kvalita lekcí

Pravidelně probíhá namátková observace kurzů. Vždy tedy víme jako první, zda lekce probíhají dle našich standardů.

V onlinu jsme profíci

Jako první jazyková škola jsme začali využívat online výuku. Máme zkušenosti s různými platformami, u kterých využíváme maximálně jejich potenciál. U nás se nudit nebudete.

Metodické zázemí

Máme jeden z největších metodických týmů na poli vzdělávání. Naši metodici mají roky praxe a zkušeností, a to v několika světových jazycích.

Často

kladené otázky

Čím dříve, tím lépe, aby kurz už nebyl obsazený.

Pomaturitní jazykové studium se zaměřuje na kompletní zlepšení jazykových znalostí studentů. V hodinách procvičíte gramatiku, konverzaci, budete číst texty nebo poslouchat nahrávky. Kromě učebnic budete využívat i doplňkové studijní materiály. Kurz je rovněž koncipován jako celoroční příprava k mezinárodní zkoušce.

Ve výuce se střídají čeští a zahraniční lektoři. V případě ruštiny, francouzštiny a španělštiny je výuka vedena zkušeným českým lektorem.

V pomaturitním studiu se učíte každý den kromě víkendu v dopoledních nebo odpoledních cyklech (2 x 90 minut denně). Počet hodin za týden je 20 x 45 minut. Výuka probíhá v učebnách jazykové školy Jipka v Praze (na pobočce Národní – Palác Platýz 37 a pobočce Karlín – Karlínské náměstí 8).

Ano. První část ve výši 5 000 Kč je splatná při podpisu přihlášky. Před nastoupením studenta do jazykového kurzu musí být zaplaceno 50 % kurzovného, druhá polovina musí být splacena nejpozději do konce kalendářního roku, 31.12. (bez navýšení konečné ceny). Další možností je sestavení individuálního splátkového kalendáře.

Na status studenta mají nárok ti studenti, kteří v roce, kdy se přihlašují, maturovali a mohou doložit maturitní vysvědčení.

Pomaturitní studium je určeno primárně pro studenty, kteří dokončili střední školu. Do studia se ale může přihlásit kdokoliv, kdo má zájem o intenzivní výuku jazyků.

Výuka probíhá v Praze na našich pobočkách Národní a Karlín. Při objednávce si můžete zvolit preferovanou lokalitu.

V případě, že byl student přijat na státní nebo veřejnou vysokou školu (bakalářské nebo magisterské studium, nikoliv magisterské navazující) a nejpozději do 30. 9. školního roku doloží tuto skutečnost, uhrazené kurzovné mu vrátíme v plné výši.

Vyberte si svůj kurz

Výuka probíhá v Praze na našich pobočkách Národní a Karlín. Při objednávce nám můžete napsat, zda jednu z lokalit preferujete. 

V případě přijetí na vysokou školu je možné objednávku bezplatně zrušit.

Chcete se s námi vzdělávat, ale nevidíte vhodný termín? Spojte se s námi telefonicky nebo e-mailem, společně najdeme řešení.

Kurz Číslo kurzu Den Čas Termín Budova Cena
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Pomaturitní studium, angličtina A1, Praha 2023-PS1A1P Po , Út , St , Čt a Pá 09:15 - 12:30 9.10.2023 – 28.6.2024 Praha 37 999 Kč
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Pomaturitní studium, angličtina A2, Praha 2023-PS1A2P Po , Út , St , Čt a Pá 09:15 - 12:30 9.10.2023 – 28.6.2024 Praha 37 999 Kč
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Pomaturitní studium, angličtina B1, Praha 2023-PS1A3P Po , Út , St , Čt a Pá 09:15 - 12:30 9.10.2023 – 28.6.2024 Praha 37 999 Kč
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Pomaturitní studium, angličtina B2, Praha 2023-PS1A4P Po , Út , St , Čt a Pá 09:15 - 12:30 9.10.2023 – 28.6.2024 Praha 37 999 Kč
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat
Pomaturitní studium, angličtina C1, Praha 2023-PS1A5P Po , Út , St , Čt a Pá 09:15 - 12:30 9.10.2023 – 28.6.2024 Praha 37 999 Kč
Původní cena: 37 999 Kč
Objednat

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next
Lucie Kratochvílová

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

jazykové kurzy mapa praha
jazykové kurzy mapa praha

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha 1 – Senovážná

Senovážné náměstí 978/23

Kde učíme v České republice:

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha 1 – Senovážné náměstí 987/23

Senovážné náměstí 987/23

 

 

Náš blog

LAST MINUTE: Pomaturitní studium jazyků

Školní rok už se pomalu rozjíždí, ale pořád ještě není pozdě na to naskočit do pomaturitního studia jazyků v Jipce. Intenzivní roční jazykový kurz jsme připravili pro studenty, kteří nebyli přijati ke studiu na vysoké škole. Mohou si tak uchovat status studenta, vzdělávat se a strávit následující rok smysluplně. Shrnuli jsme pro vás hlavní benefity pomaturitního studia.

CELÝ ČLÁNEK

Naší prioritou je práce s talenty a vzdělávání lektorů

Ani v dnešní digitální době neexistuje dokonalá aplikace, která by nás dokázala naučit úplně všechno. Studium cizího jazyka navíc spočívá v komunikaci a nejspíš pro nás bude vždy příjemnější hovořit s člověkem než s robotem. Kvalita jazykové výuky je postavena především na osobnosti lektora. V JCL/Jipce proto věnujeme maximální pozornost talent managementu a naše lektory dále rozvíjíme formou tréninků.

CELÝ ČLÁNEK

5 důvodů, proč poslat děti na jazykový tábor

Letní tábory pro děti představují především dobrodružství, které mohou prožít se svými vrstevníky. Tábory jsou však také příležitostí navazovat nová přátelství a rozvíjet vlastní dovednosti. Jipka pravidelně pořádá pobytové i příměstské jazykové tábory, jejichž hlavním cílem je podnítit v dětech nadšení pro studium cizích jazyků. Přinášíme vám 5 důvodů, proč poslat děti na jazykový tábor.

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

🎉 Jipka slaví 25 let! 🎂 Oslavte narozeniny s námi až 50% slevou - více zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422

První lekce zdarma

Stačí, abyste v objednávce pro skupinovou výuku připsali do poznámky PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Po jejím absolvování vás budeme kontaktovat, abychom zjistili, zda jste byli spokojeni a budete s námi pokračovat.