Pomaturitní studium

Posuňte své jazykové dovednosti díky pomaturitnímu studiu za 1 rok až o několik úrovní, složte mezinárodně uznávanou zkoušku a získejte status studenta!

Play Video

V čem je u nás studium unikátní?

Kromě komplexní přípravy na mezinárodně uznávanou zkoušku jsme jako jediná jazyková škola zařadili jako součást výuky nadstandardní lekce, které využijete v praxi po ukončení studia:

Pomaturitní studium CV

Příprava dokonalého životopisu v AJ

Pomaturitní studium pohovor

Příprava na pracovní pohovor v AJ

Kde mohu studovat?

Pobočky v centru Prahy u stanic metra Národní třída/Můstek a Křižíkova/Florenc.

Kdy studium probíhá?

Dopoledne 9:15 – 12:30
nebo
odpoledne 12:45 – 16:00

Jaký je termín studia?

Od září 2024 do června 2025
Celkem se jedná o 644 x 45 minut výuky

Jaká je cena studia?

DOPOLEDNÍ LEKCE ODPOLEDNÍ LEKCE
9:15 - 12:30
12:45 - 16:00

37 999 Kč

33 999 Kč

Benefity pomaturitního studia v Jipce

Benefity pomaturitního studia

 • Status studenta na celý školní rok
 • Výrazná sleva při včasném přihlášení
 • 2 libovolné jazykové kurzy zdarma (v hodnotě 10 998 Kč)
 • Unikátní metodika s využitím v praxi
 • Vstupní testování zdarma
 • Certifikát a osvědčení o absolvování kurzu
 • Zkoušky nanečisto, tzn. MOCK testy
 • Vrácení 100 % školného při přijetí na VŠ
 • Vrácení 100 % školného při nesložení maturity
 • Slevu na výukové materiály a učebnice
 • Možnost individuálního platebního plánu

Status studenta a všechny jeho výhody  

Roční pomaturitní studium je akreditováno MŠMT. Pokud jste v předešlém roce ukončili střední školu maturitní zkouškou, získáte status studenta a budete si užívat jeho výhod.

Smysluplně strávený rok – zlepšení až o několik úrovní

Perfektní znalost alespoň jednoho jazyka je vstupenkou do řady prestižních firem. Ovládat jazyk znamená také pohodlně cestovat. Ať už vás motivuje cokoli, pomůžeme vám naučit se cizí řeč.

1 semestr již od 17 000 Kč

denním jazykovém pomaturitním studiu vás každý týden čeká 20 výukových hodin. A to už je opravdu znát! Na konci studia můžete složit mezinárodně uznávanou zkoušku – naši studenti ji zvládnou v 95 procentech.

Další jazyk zdarma

Chcete rozhodně studovat angličtinu nebo třeba němčinu a rádi byste si přidali ještě jeden jazyk? Zvolte si k dennímu pomaturitnímu studiu ještě druhý jazyk zdarma v rámci skupinových veřejnostních kurzů.

Nemusíte si vybírat – pomaturitko skloubíte i se zaměstnáním

Lekce probíhají 5× týdně v dopoledních nebo odpoledních hodinách (4×45 minut) dle vašeho výběru. Zůstane vám tak dostatek času na práci i zábavu.

Chcete získat vysněné zaměstnání?

Získat vysněné zaměstnání vám pomůžeme i na samotných hodinách. Sestavíte si dokonalý životopis, dozvíte se, jak úspěšně zvládnout pohovor v cizím jazyce, a vyzkoušíte si i pohovor nanečisto, tzv. mock interview.Pomaturitní studium – zaměřeno na praxi

Metodika výuky pomaturitního studia

Máme vlastní unikátní metodiku výuky, díky které můžeme našim klientům garantovat pravidelné zlepšení v jazyce tak, aby každý student na konci absolvovaného kurzu mohl plynule navázat další jazykovou úrovní. Vyučujeme dle nejnovějších trendů a k výuce využíváme učebnice z nakladatelství Oxford, Pearson, Cambridge, Klett a dalších.

Výuku vedou profesionální lektoři, kteří se pravidelně rozvíjí v rámci našich seminářů a mají tak přehled o nových trendech ve výuce.

Pravidelně probíhá namátková observace kurzů. Vždy tedy víme jako první, zda lekce probíhají dle našich standardů.

Jako první jazyková škola jsme začali využívat online výuku. Máme zkušenosti s různými platformami, u kterých využíváme maximálně jejich potenciál. U nás se nudit nebudete.

Máme jeden z největších metodických týmů na poli vzdělávání. Naši metodici mají roky praxe a zkušeností, a to v několika světových jazycích.
Lektoři naší jazykovky vás do hodiny naplno zapojí, abyste využili každou minutu. Proto výuku jazyka vhodně obměňují – chystají si pro vás diskuze, rolové hry, didaktické hry nebo nácviky běžných situací.
dny otevřených dveří

Často

kladené otázky

Čím dříve, tím lépe, aby kurz už nebyl obsazený.

Pomaturitní jazykové studium se zaměřuje na kompletní zlepšení jazykových znalostí studentů. V hodinách procvičíte gramatiku, konverzaci, budete číst texty nebo poslouchat nahrávky. Kromě učebnic budete využívat i doplňkové studijní materiály. Kurz je rovněž koncipován jako celoroční příprava k mezinárodní zkoušce.

Ve výuce se střídají čeští a zahraniční lektoři. V případě ruštiny, francouzštiny a španělštiny je výuka vedena zkušeným českým lektorem.

V pomaturitním studiu se učíte každý den kromě víkendu v dopoledních nebo odpoledních cyklech (2 x 90 minut denně). Počet hodin za týden je 20 x 45 minut. Výuka probíhá v učebnách jazykové školy Jipka v Praze (na pobočce Národní – Palác Platýz 37 a pobočce Karlín – Karlínské náměstí 8).

Ano. První část ve výši 5 000 Kč je splatná při podpisu přihlášky. Před nastoupením studenta do jazykového kurzu musí být zaplaceno 50 % kurzovného, druhá polovina musí být splacena nejpozději do konce kalendářního roku, 31.12. (bez navýšení konečné ceny). Další možností je sestavení individuálního splátkového kalendáře.

Na status studenta mají nárok ti studenti, kteří v roce, kdy se přihlašují, maturovali a mohou doložit maturitní vysvědčení.

Pomaturitní studium je určeno primárně pro studenty, kteří dokončili střední školu. Do studia se ale může přihlásit kdokoliv, kdo má zájem o intenzivní výuku jazyků.

Výuka probíhá v Praze na našich pobočkách Národní a Karlín. Při objednávce si můžete zvolit preferovanou lokalitu.

V případě, že byl student přijat na státní nebo veřejnou vysokou školu (bakalářské nebo magisterské studium, nikoliv magisterské navazující) a nejpozději do 30. 9. školního roku doloží tuto skutečnost, uhrazené kurzovné mu vrátíme v plné výši.

Nezávazná rezervace pomaturitního studia
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno studenta
Napište Vaši přibližnou (odhadovanou) jazykovou úroveň.
Měli bychom vědět o eventuálních specifických výzvách nebo potížích v oblasti čtení, psaní nebo komunikace, které máš, abychom Ti mohli co nejlépe ve škole pomoci (dysgrafie, dyslexie, apod.)?
Obchodní podmínky
*Více o našich všeobecných podmínkách naleznete níže.

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

Ať vám už nic neunikne!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Adresa

Kontakt

Sledujte nás

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2024 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

SLEVA 500 Kč při registraci 2 a více dětí na jazykové příměstské a pobytové tábory s kódem KAMARAD24.