S·E·N
Systém efektivních náhrad

S∙E∙N zajistí bezstarostnou náhradu zrušených hodin a rozšíří možnosti vašeho studia o jedinečné jazykové lekce. Díky novému uživatelskému rozhraní navíc budete mít vždy přehled o svém studiu a správu lekcí doslova na jedno kliknutí. Poznejte náš S∙E∙N blíž.

Sníte o efektivnějším studiu?

Každá další lekce vás posouvá vpřed a ani nabitý program už vám nebude stát v cestě. Cílem Systému Efektivních Náhrad je zachovat kontinuitu studia a zvýšit tak efektivitu vaší výuky.

V přehledné aplikaci své lekce snadno naplánujete, omluvíte a domluvíte si náhradní termín. Automatizovaný systém vás celým procesem sám provede.

INTENZITA

Kontinuálně navazující studium, bez zbytečně ztraceného času, vám umožní využít naplno váš studijní potenciál a brzy budete moci své pokroky sledovat v praxi.

KOMUNIKACE

Výměna informací mezi studentem a lektorem je díky automatizovanému systému plynulá a pohotová.

EFEKTIVITA

Návrat ke studiu po pauze, leč krátké, vždy obnáší opakování předchozího učiva. Díky Systému Efektivních Náhrad snadno navážete a využijete svůj čas a vynaložené náklady efektivně.

MOTIVACE

Intenzivní studium a zajímavá forma výuky zaručeně přináší výsledky a motivují studenty k dalšímu rozvoji.

Jak Systém Efektivních Náhrad funguje?

Veškeré informace o svém studiu máte na dosah ve vychytané aplikaci. Jakmile vy nebo lektor skrze systém zrušíte nadcházející lekci, obdržíte 1-3 náhradní termíny k výběru. Pokud vám žádný z nabízených termínů nevyhovuje nebo je lektor není schopen nabídnout, dostáváte možnost výběru unikátní lekce z Jazykového katalogu (platí pro angličtinu, němčinu a češtinu pro cizince).

Jazykový katalog

Volba náhrady je vašich rukách. V Jazykovém katalogu na vás čeká široká nabídka specializovaných lekcí, které vám umožní prohloubit znalosti ze standardní výuky a důkladně procvičit situace, které běžně zažíváte v práci nebo ve volném čase. 

Zaměření lekce si vyberete podle svých zájmů a potřeb a znalosti tak snadno využijete v praxi. Takto intenzivní jazykové studium lze umožnit ve třech nejžádanějších jazycích: angličtině, němčině, a češtině pro cizince.

Telefon​

Autentický trénink reálné situace, ale bez stresu a tlaku, s vaším známým lektorem. Průběh si sami předem nadefinujete. Náhrada za jednu standardní lekci obnáší 2×15 minut hovoru a následné zpětné vazby od lektora.

Tematická lekce

Nová slovní zásoba a fráze k okamžitému využití v běžné i odborné konverzaci. V nabídce najdete zajímavá a aktuální témata, jako např. Fake News, Brexit, Czech Life, a mnohé další. Lekce probíhá online ve skupince max. 6 studentů a trvá 90 minut. Kurzy jsou dostupné pro jazykové úrovně A1, A2, B1, B2 a C+.

Dovednostní lekce

Praktická příprava na reálné situace z vašeho života. Naučte se adekvátně reagovat, využít správnou slovní zásobu a působit přesvědčivě. Mezi nejvyhledávanější oblasti patří Negotiation skills, E-mails nebo HR English. Lekce probíhá online ve skupince max. 6 studentů a trvá 90 minut. Kurzy jsou dostupné pro jazykové úrovně A1, A2, B1, B2 a C+.
Projekt běží ve spolupráci se sesterskou společností James Cook Languages.
Více informací na jcl.cz.

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

PŘEPNĚTE SE DO ONLINU: výhody virtuálního vzdělávání

Online vzdělávání je v posledních letech na vzestupu a opravdu není těžké pochopit proč. Už není nutné do kurzu dojíždět, do virtuální učebny se můžeme připojit jediným kliknutím ze svého domova, z kavárny nebo z kanceláře. Online kurzy jsou jednoduše mnohem pohodlnější než klasické prezenční kurzy. V Jipce vám dáme první online lekci zdarma, abyste se o výhodách virtuálního vzdělávání přesvědčili sami.

CELÝ ČLÁNEK

Přípravné kurzy na SŠ srovnávají rozdíly způsobené distanční výukou

Máme za sebou dva roky distanční výuky, které byly pro žáky psychicky velmi náročné. Vždyť byli dlouhodobě izolováni od svých vrstevníků, přišli o své sociální kontakty i volnočasové aktivity, které měli rádi. A přestože pandemie už je pryč, pro žáky devátých ročníků stresové období ještě neskončilo. Čekají je totiž přijímací zkoušky na střední školy a výsledek jednoho testu tak rozhodne o jejich buducnosti.

CELÝ ČLÁNEK

Víme, s kolika anglickými slovíčky si vystačíte

Učení slov nazpaměť nemá asi nikdo v lásce, ale všichni tušíme, že je to nepostradatelná část jazykového studia. Můžeme ovládat perfektně gramatiku i výslovnost, ale když dojde na věc, musíme být schopni dát našim větám význam. Ovšem kde s memorováním začít?

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Adresa

Kontaktujte nás:

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

Při objednání skupinového kurzu vám nyní odečteme z ceny již proběhlé lekce.💸

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422