Studujte DVA za cenu JEDNOHO!

Ve dvou se to lépe táhne.
Přizvěte kamarádku nebo partnera – cena zůstává stejná.

Proč zvolit individuální kurz v jazykové škole Jipka?

  • Jen vy rozhodujete o tom, kdy a jak často studujete.
  • Sami si vyberete místo výuky (kancelář, učebna, kavárna).
  • V našich učebnách studujete zdarma.
  • Máme vysoké nároky na naše lektory a zaručujeme vám jejich profesionalitu.
  • Pokud vám přesto výuka s vaším lektorem nevyhovuje, přiřadíme vám jiného.
  • Náplň kurzu vytvoříme společně s vámi přesně podle vašich potřeb.
  • Čím více lekcí objednáte, tím méně zaplatíte.

Jen vy a lektor – to má plno výhod

Individuální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny a dalších jazyků je v naší jazykové škole populární. Když se sejdete sami s lektorem, plně se vám věnuje a vy jste aktivní celou hodinu.

Studovat prezenčně můžete v Praze, Brně a Plzni. V těchto městech mohou lekce probíhat téměř kdekoli, klidně v parku nebo oblíbené kavárně. Záleží na vaší domluvě s lektorem. K výuce lze také využít jednu z našich pražských poboček.

Jdeme s dobou a nově vám také nabízíme individuální výuku ve formě online kurzů, které se u řady z vás již těší oprávněné oblibě. Studovat tak můžete odkudkoli na světě! Výjimkou mohou být snad jen džungle a vrcholky hor, kam ještě sítě internetového připojení nedosáhnou.

Čas si vyberte vy

Individuální výuku jazyků si oblíbili především časově vytížení lidé, protože se nemusí přizpůsobovat pevně stanovenému rozvrhu. Hodinu a místo setkání s lektorem si totiž zvolíte vy.

Kurz se uzpůsobí vám

Náplň individuálního kurzu vytvoříme podle vašich potřeb. Zohledníme při tom jazykovou úroveň i vaše cíle – třeba se chcete rozmluvit, získat sebevědomí nebo zvládnout zkoušku.

Lektor je celý váš

Při skupinové výuce musí lektor pozornost rozprostřít mezi více lidí. Při individuální hodině se věnuje jen vám. Lépe vás pozná a zaměříte se na témata, která jsou pro vás zajímavá.

Využijete celou hodinu

Při individuální výuce se neschováte. Naplno využijete každou minutu z hodiny. Nestane se vám, že budete myslet na jiné věci a nedávat pozor. Zůstanete aktivní celý kurz.

Tempo určíte vy

Nebudete muset čekat na pomalejší studenty nebo mít špatný pocit, protože někdo ve třídě je lepší. Vy si určíte tempo výuky – lektor vám znovu detailně vysvětlí, co bude třeba.

Řekněte nám své preference, ostatní je už na nás.

Co říkají naši klienti

Naše pobočky

Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Navštivte naše klientské centrum na pobočce Karlín.

Podívejte se na naši otevírací dobu nebo nám napište a zavolejte.

Národní 416/37, 110 00 Praha 1 (Palác Platýz)
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha 2
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Raději bychom vám nabídli čokoládové cookies, ale takhle on-line vám musíme dát vědět, že náš web používá soubory cookie. Ty vám usnadňují prohlížení webu a nám pomáhají personalizovat obsah i reklamy a analyzovat návštěvnost stránek. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou údaje zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali, protože používáte jejich služby.