Individuální výuka má plno výhod

Individuální výuka jazyků probíhá podle vašich požadavků a potřeb. Vy sami určujete čas, tempo a formu výuky. Vybereme lektora, který vám bude sedět a který společně s vámi sestaví individuální vzdělávací plán. Rozmluvíte se, naučíte se pohotově a správně reagovat, přestanete dělat chyby a získáte novou slovní zásobu pod vedením zkušených českých i zahraničních lektorů. Začít můžete ihned.

Zjistěte svoji jazykovou úroveň během pár minut! ZDE | Ceník naleznete ZDE

🎉 Jipka slaví 25 let! 🎂 Oslavte narozeniny s námi akční cenou na balíček individuální online výuky 25 x 60 min – více zde:

Flexibilní rozvrh

Vy rozhodujete o tom, kdy, kde a kolikrát týdně studujete. Naplánujte si online nebo prezenční lekce podle toho, co vám vyhovuje. Začít můžete ihned.

Obsah lekcí na míru

Vyjdeme vstříc vašim vzdělávacím cílům a pomůžeme vám, abyste jich rychle a efektivně dosáhli. Ať už se chcete zdokonalit v konverzaci, zlepšit se v gramatice nebo se připravit na jazykovou zkoušku, naši lektoři vás povedou.

Profesionální lektoři

Lektory pečlivě vybíráme. Jsou to profesionálové v oblasti jazykového vzdělávání s mnohaletou praxí. Všichni se dále rozvíjejí pod vedením našeho metodického týmu a jsou proškoleni na online výuku. Pokud by vám i přesto výuka s vaším lektorem nevyhovovala, přiřadíme vám jiného.

Efektivní výuka​

Vedle pravidelných lekcí budete mít zcela unikátní přístup k online výukovým materiálům v naší knihovně, díky nimž bude vaše zlepšení rychlejší. Svůj pokrok budete moci prokázat certifikátem.

Nebuďte na to sami

Individuální výuku můžete za stejných podmínek absolvovat i ve dvojici, přičemž studijního partnera či partnerku si vybíráte sami.

Pro koho je ideální
individuální kurz?

 
  • Pro studenty, kteří se připravují na maturitu z cizího jazyka nebo k mezinárodní zkoušce, a pro ty, kteří chtějí studovat vysokou školu v zahraničí.
  • Pro dospělé (od 15 let), kteří potřebují rychle a efektivně zlepšit svůj mluvený a psaný projev v cizím jazyce.
  • Pro zaměstnance, kteří chtějí absolvovat jazykový kurz jako firemní benefit nebo potřebují získat jazykový certifikát o dosažené úrovni.
Prezenční výuka

Prezenční výuka

  • Pobočka Karlín
  • Pobočka I. P. Pavlova
  • Pobočka Národní
  • Pobočka Senovážné náměstí
  • nebo kdekoliv dle vašeho přání
Online výuka

Online výuka

Vzdělávejte se odkudkoliv. Online výuka je stejně efektivní jako ta prezenční. 

Často kladené otázky

Kurzy vedou certifikovaní čeští nebo zahraniční lektoři.

Ano, po ukončení kurzu vám velmi rádi vystavíme certifikát potvrzující absolvování vybraného kurzu.

Ano, online výuka v našem pojetí není souborem předtočených videí. Probíhá v reálném čase s profesionálním lektorem, který odpoví na všechny vaše otázky. Díky interaktivním technologiím se budete cítit stejně, jako kdybyste se s lektorem potkali v učebně.

V případě, že potřebujete lekci zrušit či přesunout, můžete tak jednoduše učinit díky našemu Systému efektivních náhrad.

Více zde.

Co říkají o individuální výuce naši studenti?

Olga Hubáčková
Individuální lekce angličtiny
Read More
S panem lektorem jsem byla velmi spokojena. Výuka byla opravdu dobra a atmosféra příjemná.
Milli Konečná
Individuální výuka angličtiny
Read More
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za skvělé lekce u Báry Slunečkové. Je to úžasná lektorka, která opravdu umí angličtinu naučit a má skvělé techniky na procvičování. Zažila jsem i jiné učitele na jiných školách a i když jazyk uměli, nedokázali ho naučit a předat. Jsem moc vděčná, protože jsem se v práci konečně rozmluvila a mám z toho obrovskou radost. Děkuji i Vaší škole, děláte to velice dobře :-). Přeji Vám mnoho úspěchů a spoustu spokojených studentů.
Eva Filipiová
Individuální výuka angličtiny
Read More
Martina K. je super, úžasná, báječná lektorka. Je na mě vždy připravena, má velice individuální přístup a hodiny jsou zábavné. Moc mě to s ní baví a jsem velice ráda, že jste ji pro mě vybrali.
Michal
Michal
Read More
S paní lektorkou jsem velice spokojený a máme spolu lekce už tři roky.
Tereza Lišková
Individuální výuka francouzštiny
Read More
Paní lektorka (Suchardová) vede mé lekce energicky a s entuziasmem, neustále mě pobízí k mluvení a motivuje mě svým vynikajícím přízvukem. Je vidět že paní lektorku učení baví. Na hodiny s ní se vždy velmi těším.
Dita Fišerová
Individuální výuka bulharštiny
Read More
Jsem velmi spokojená se svou lektorkou. Je na ní znát, že učí ráda a že má i k Bulharsku pozitivní vztah. V této době tam dělá průvodkyni. I přes své pracovní vytížení si na mě pravidelně najde čas. Zvládly jsme i počáteční problémy se Skype ( já a technika, to je konec). Naštěstí se k tomu lektorka postavila tolerantně, první dvě hodiny jsme zvládly po telefonu a teď už jde i online všechno, jak má. :-)
Jiří Adam
Individuální výuka angličtiny
Read More
Bez připomínek, naopak musím jen chválit a doporučovat dál. S lektorem panem Kaňkou jsem naprosto spokojený a cítím zlepšení v rámci pracovní náplně, na kterou jsme lekce zaměřili.
Petra Pokorná
Individuální výuka francouzštiny
Read More
Potřebovala jsem si připomenout znalosti francouzštiny k přijímacím zkouškám na vysokou školu. Lektorka mi pomohla hlavně najít sebedůvěru při mluvení, ale také mi vysvětlila pravidla, která jsem nedokázala pochopit za celé mé předchozí studium. Výuka probíhala u lektorky doma, vždy mi nabídla čaj a byla velice příjemná. Výsledkem bylo přijetí a následné absolvování bakalářského studia “Francouzština a angličtina pro komerční praxi”.
Petra Sladká
Individuální výuka italštiny
Read More
Chtěla jsem navázat na svá studia italštiny na vysoké škole, ale s ohledem na své pracovní nasazení, jsem si nebyla schopna vybrat skupinový kurz. Individuální výuka byla pro mě tím pravým ořechovým. S lektorem se mohu kdykoliv domluvit na změně času, pokud mi do našeho pravidelného termínu něco vleze. Stejně tak si témata volím podle toho, co mě zajímá. Lektor Adriano je skvělý, má široký rozhled a umí gramatiku perfektně vysvětlit.
J. Trojanová
Individuální výuka angličtiny
Read More
Ráda bych tímto pochválila paní lektorku Sofiia Iudina. Její lekce jsou naprosto dokonalé, je skvělá učitelka, každou hodinu má perfektně připravenou a moc mě lekce s ní baví.
Tereza
Individuální kurz Němčiny
Read More
Hezký den, s paní Burgerovou jsme byli velmi spokojení, je výborná kantorka - umí věci vysvětlit a motivovat. Doporučila bych ji jak na konverzaci, tak gramatiku. Srdečně Tereza Š.
Barbora R.
Individuální kurz Němčiny
Read More
Výuka byla naprosto famózní, lektorka paní Matiašovská byla absolutně skvělá. Věřím, že jsem u Vás nebyla naposledy.
Previous
Next

Kontaktní formulář

Rádi se s Vámi spojíme, zodpovíme Vaše otázky a zajistíme výuku podle Vašich představ.

*Nezapomeňte uvést jazyk, kterého se dotaz týká.

Nejste si jisti, zda je pro vás individuální výuka to pravé? Podívejte se i na naši nabídku skupinových kurzů.

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next
Lucie Kratochvílová

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

jazykové kurzy mapa praha
jazykové kurzy mapa praha

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha 1 – Senovážná

Senovážné náměstí 978/23

Kavárenské konverzace probíhají v lokalitách:

Palmovka    Anděl    Dejvice    Flora    

Kde učíme v České republice:

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha 1 – Senovážné náměstí 987/23

Senovážné náměstí 987/23

 

 

Náš blog

Jsme tady pro vás už 25 let

Jazyková škola Jipka letos slaví své čtvrtstoletí. Pro naše lektory a pro náš interní tým je to velký důvod k oslavě, protože díky vaší přízni můžeme každý den chodit do práce, která nás baví a má smysl. Během těch dvaceti pěti let jsme prošli mnoha výzvami a změnami. Začínali jsme jako malý tým nadšených nerdů se sdílenou vášní pro studium. Postupně jsme se stali uznávanou institucí s tisíci věrnými studenty, kteří nás dále doporučují.

CELÝ ČLÁNEK

LAST MINUTE: Pomaturitní studium jazyků

Školní rok už se pomalu rozjíždí, ale pořád ještě není pozdě na to naskočit do pomaturitního studia jazyků v Jipce. Intenzivní roční jazykový kurz jsme připravili pro studenty, kteří nebyli přijati ke studiu na vysoké škole. Mohou si tak uchovat status studenta, vzdělávat se a strávit následující rok smysluplně. Shrnuli jsme pro vás hlavní benefity pomaturitního studia.

CELÝ ČLÁNEK

Naší prioritou je práce s talenty a vzdělávání lektorů

Ani v dnešní digitální době neexistuje dokonalá aplikace, která by nás dokázala naučit úplně všechno. Studium cizího jazyka navíc spočívá v komunikaci a nejspíš pro nás bude vždy příjemnější hovořit s člověkem než s robotem. Kvalita jazykové výuky je postavena především na osobnosti lektora. V JCL/Jipce proto věnujeme maximální pozornost talent managementu a naše lektory dále rozvíjíme formou tréninků.

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

🎉 Jipka slaví 25 let! 🎂 Oslavte narozeniny s námi až 50% slevou - více zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422

První lekce zdarma

Stačí, abyste v objednávce pro skupinovou výuku připsali do poznámky PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Po jejím absolvování vás budeme kontaktovat, abychom zjistili, zda jste byli spokojeni a budete s námi pokračovat.