Jsme Jipka. Vaše jazykovka

Vyučujeme jazyky už od roku 1998. Vybrat si u nás můžete z 53 cizích řečí. Vedle angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny nebo španělštiny vás naučíme třeba polsky, japonsky nebo řecky.

Máme pro vás skupinové i individuální jazykové kurzy. Každý rok zahajujeme jazykové pomaturitní studium a pořádáme tábory pro děti s výukou jazyka.

„Věděli jste, že našemu nejmladšímu studentovi je 5 let a ten nejstarší už překročil devadesátku?“

3 důvody, proč se učit jazyk v Jipce

Bohatý rozvrh

Chcete se učit italsky, ale víte, že máte čas jen ve čtvrtek odpoledne? Nabídku skupinových kurzů připravujeme tak, abyste si mohli vybrat ten správný co do úrovně, času a místa výuky. Náš rozvrh je tak pestrý, že rozhodně najdeme kurz, který vám bude vyhovovat.

Poctivá výuka

Je pro nás důležité, abyste se jazyk skutečně naučili. V týmu máme zkušené lektory, kteří mají naši plnou podporu a sami se nadále vzdělávají. Vytvořili jsme největší lektorskou základnu v České republice.  

Milé zázemí

I když jsme velcí, zakládáme si na rodinném prostředí. Usměvavé koordinátorky a koordinátoři vás přivítají na pobočce a zodpoví všechny vaše dotazy ke kurzu. Je pro nás důležité, abyste si hned na začátku vybrali správný kurz. Proto jsme vám vždy nápomocni.

„Když nám zavoláte, většinou si s vámi povídáme 8 minut. Máme na vás čas a rádi zodpovíme všechny vaše otázky.“

Jaké jazykové kurzy jsme pro vás připravili?

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá?

Každý semestr pro vás sestavujeme nový rozvrh a pravidelně pořádáme dny otevřených dveří přijďte se k nám podívat.

V moderně zařízených učebnách zní často smích a přátelské rozhovory. Občas se na chodbách rozvoní pečivo – to, když se na kurzu sejdou přátelé a společně s lektorem si pochutnají třeba na domácích koláčích.

Potřebujete se na cokoli zeptat? Už teď se těšíme, až nám zavoláte.

Naše pobočky

Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Navštivte naše klientské centrum na pobočce Karlín.

Podívejte se na naši otevírací dobu nebo nám napište a zavolejte.

Národní 416/37, 110 00 Praha 1 (Palác Platýz)
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha 2
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Raději bychom vám nabídli čokoládové cookies, ale takhle on-line vám musíme dát vědět, že náš web používá soubory cookie. Ty vám usnadňují prohlížení webu a nám pomáhají personalizovat obsah i reklamy a analyzovat návštěvnost stránek. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou údaje zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali, protože používáte jejich služby.