Metodika výuky

Lektoři

 • V celé ČR máme tým 900 lektorů.
 
 • Každý lektor projde pečlivou preselekcí a pohovorem včetně výuky demo lekce.
 
 • Přijetím lektora naše práce nekončí – každý nový lektor absolvuje sérii 7 metodických tréninků.

Metodický tým

 • Náš interní tým je zodpovědný za nábor a další rozvoj lektorů. Také doporučuje nejvhodnější lektory pro daný formát kurzů (skupinové kurzy, přípravné kurzy, pomaturitní studium, zážitkové kurzy) a pečlivě vybírá výukové materiály.
 
 • Tým se dělí na akademickou a HR část, celkově v něm působí 9 lidí.

Senior lektoři

 • V celé ČR máme tým 14 senior lektorů.
 
 • Role senior lektora – mentor nového lektora a jeho průvodce v dalším profesním růstu.
 
 • Každý nový lektor je přidělen hned po nástupu k seniorovi, který s ním dále pracuje – potkají se na peer teaching, kde lektor sleduje práci svého zkušenějšího kolegy. Nový lektor má pak možnost prodiskutovat, co se v hodině odehrálo a proč senior lektor udělal jednotlivé kroky.
 
 • Dále následuje observace lektora – senior lektor se účastní lekce a předá novému lektorovi strukturovanou zpětnou vazbu na jeho výuku. Senior lektor se zaměřuje na různé aspekty výuky, jako je například struktura lekce, zapojení studentů, efektivní vysvětlení gramatiky, opravování chyb, vizualizace či personalizace lekcí.

Handbook - F2F + online

 • Každý lektor dostane k dispozici metodický handbook sepsaný ve spolupráci metodického týmu a senior lektorů.
 
 • Máme handbook zaměřený na F2F výuku i jeho pokročilou verzi s vhledem do online výuky, a to jak v angličtině, tak v češtině.

Výukové materiály

 • Kurzy běží jak na základě učebnic z renomovaných nakladatelství, tak na základě materiálů, které sami sestavujeme na míru kurzu.
 
 • Vždy dle zaměření konkrétního kurzu využíváme celou škálu materiálů od tištěných učebnic po online aplikace a dbáme na pestrost a podnětnost výuky. Zároveň však postupujeme po jasně cílené linii (kurzy mají vystavěné sylaby).

Pravidelné observace – kontrola kvality

 • Tým senior lektorů zajišťuje každoroční observaci lektora, pečuje o jeho další odborný rozvoj.
 
 • Paralelně ve veřejných kurzech probíhají zkrácené monitorovací observace pro kontrolu kvality výuky v těchto kurzech.
dny otevřených dveří

Často kladené otázky

Skupinové kurzy jsou vhodné pro všechny nadšence do cizích jazyků ve věku od 15 do 100 let a pro ty, kteří se chtějí s ostatními studenty navzájem motivovat.

Všem našim klientům doporučujeme, aby před zakoupením kurzu vyplnili náš online rozřazovací test. Po jeho vyplnění vám systém automaticky nabídne nejvhodnější seznam kurzů. Pak už si jen stačí vybrat místo, den a čas výuky dle vašich preferencí.

Klientům, kteří u nás chtějí začít s výukou, nabízíme první lekci zdarma. Po jejím absolvování se rozhodnou, zda v kurzu budou pokračovat, či nikoliv.

Ano, k většině jazykových kurzů je nutné pořídit si učebnici. Seznam učebních materiálů najdete u popisu kurzů v rozpisech. V konverzačních kurzech se zpravidla učebnice nepoužívá. Podrobnější informace o doporučených materiálech získáte přímo od lektora na první hodině jazykového kurzu. Veškeré učebnice si můžete s až 10% slevou zakoupit v kancelářích jazykové školy Jipka.

Kurzy vedou zahraniční lektoři nebo čeští lektoři, a to podle jazykové úrovně kurzu.

V klasických jazykových kurzech je počet studentů 4 až 10. V konverzačních jazykových kurzech je počet studentů 4 až 8.

Jazykový kurz můžete zaplatit převodem na účet, online platební kartou či kartou přímo v zápisové kanceláři. Přijímáme i poukazy FlexiPass, SmartPass, TicketBenefits, TicketMulti, TiketCompliments, Unišek, Unišek+, Dárkový Pass. Můžete u nás využít i zaměstnaneckých systémů – ověřte si u svého zaměstnavatele, zda je vaše společnost využívá, a informujte se o možnosti čerpání v naší jazykové škole. Podívejte se, jaké slevy a způsoby úhrady jsou možné.

Ano, kurzovné je možné rozdělit do 2 splátek. První polovina musí být uhrazena před zahájením kurzu a druhá do dvou týdnů od zahájení kurzu.

Ano, po ukončení kurzu vám velmi rádi vystavíme certifikát potvrzující absolvování vybraného kurzu.

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

Ať vám už nic neunikne!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Adresa

Kontakt

Sledujte nás

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2024 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

SLEVA 500 Kč při registraci 2 a více dětí na jazykové příměstské a pobytové tábory s kódem KAMARAD24.