Jazykové pobytové tábory

Dopřejte dětem zábavné a smysluplné prázdniny. Už za týden si děti zvyknou v angličtině mluvit a přemýšlet a zlepší se i jejich porozumění. Učitelé v září budou koukat! Termíny na letní sezónu 2023 jsou již zveřejněny. Buďte mezi prvními a ulovte ten svůj.

Výhody cizojazyčného prostředí bez nutnosti vycestovat do zahraničí

Celý táborový program se odehrává v angličtině, češtinu využijeme minimálně. Výuka probíhá zábavnou, přirozenou formou a děti si často ani nevšimnou, že se učí. Zároveň stráví čas v přírodě, seznámí se se zvířátky ze statku a užijí si tradiční táborové aktivity. To vše nedaleko Benešova u Prahy.

Program

Dopoledne věnujeme výuce formou her, projektů a společných aktivit.  Zaměřujeme se na rozšíření slovní zásoby a zdokonalení výslovnosti.

Po obědě se mohou děti těšit na výlety po okolí, návštěvu místních zvířátek, hry, soutěže a táborové aktivity. Po celou dobu spolu komunikujeme v angličtině. Děti tak přirozeně a aktivně zapojí nabyté znalosti. Celým programem se prolíná táborová hra a dojde i na táborák a bojovku.

V průběhu tábora děti čeká komentovaná prohlídka stájí, kde se dozví vše o chovu kladrubských koní, přičemž nahlédnou také do sedlovny. Součástí prohlídky jsou i přilehlé výběhy se zvířaty a jejich krmení. 

Nezapomenutelným zážitkem, který si děti z tábora odnášejí, je i jízda kočárem, která trvá přibližně 20 minut. 

Zkušení lektoři, se kterými si děti jazyk zamilují

Lektoři mají s výukou nejmladších studentů letité zkušenosti a u dětí se těší velké oblibě. Na táboře se rychle ztrácí ostych a děti se při výuce nebojí projevit. 

  • Tábor je vhodný pro děti ve věku 8–15 let.
 
  • Program přizpůsobíme dle věku, děti jsou rozdělené do skupin 8–⁠11 let a 12–⁠15 let.
Malebné prostředí Barokního statku Benice

Ubytování je ve 2 až 4lůžkových pokojích v nově zrekonstruovaném penzionu. Všechny pokoje mají koupelnu i WC. Další zázemí, jako je klubovna a jídelna, táboru poskytuje Barokní statek Benice.

Děti se na statku seznámí s každodenní péčí o domácí zvířata. Mohou pozorovat kladrubské koně a být v kontaktu s poníky, oslíky, prasátky, ovečkami, kozami a lamou, labutěmi, pávy i domácí drůbeží.

Šestidenní turnusy zvládnou snadno i menší děti
  • Tábor probíhá v šestidenních turnusech v červenci a srpnu – vždy od neděle 16:00 do pátku 16:00.
 
  • Doprava je individuální. Statek je dobře dostupný, leží jen 11 km od Benešova u Prahy.
Cena zahrnuje celodenní stravu, ubytování, doprovodný program, jazykové lekce i originální výukové materiály
  • Lektoři používají osvědčené učebnice i vlastní výukové materiály.

  • Děti si pochutnají 5× denně na jídlech a svačinkách (stravu upravíme v případě intolerancí a diet a myslíme i na vegetariány). Dbáme na pravidelný pitný režim.

  • Samozřejmostí je odborně proškolený personál.

  • Lékařská péče je zajištěna v nemocnici Rudolfa a Stefanie, a. s., v Benešově (11 km).

Jak si děti tábor užily?

Zuzana Ševčíková
Jazykový příměstský tábor
Read More
Syn byl s jazykovým táborem velice spokojený. Nejen, že si zlepšil svou angličtinu a nástup do dalšího ročníku pro něj proběhl hladce. Také zde našel nové kamarády, se kterými se stýká i po ukončení tábora. Velkou výhodou je hlavně to, že klasický tábor s přespáváním u nás nepřipadá v úvahu a dítě se tak zabavilo zatímco jsme s manželem museli být v práci.
Marta Krulišová
Jazykový příměstský tábor
Read More
Dceři se na táboře moc líbilo. Měla jisté obavy, protože mezi dětmi nikoho neznala, ale nakonec vše zvládla. Program pro děti byl hezký, oceňuji, že skupina byla malá. Děkujeme za příjemný týden a těšíme se zase příště.
Marcela Musilová
Jazykový příměstský tábor
Read More
Synovi se na táboře moc líbilo. I my jsme jako rodiče spokojeni - vyhovovalo nám, že bylo možné děti vyzvednout až do 18 hodin, že se střídali učitelé a ocenili jsme i různorodý odpolední program. Rozhodně budu doporučovat a nevylučuji, že se znovu vrátíme.
Zuzana Staňková
Jazykový příměstský tábor
Read More
Syn byl s jazykovým táborem od Jipky velice spokojený. Nejen, že si zlepšil svou angličtinu a nástup do dalšího ročníku pro něj proběhl hladce. Také zde našel nové kamarády, se kterými se stýká i po ukončení tábora. Velkou výhodou je hlavně to, že klasický tábor s přespáváním u nás nepřipadá v úvahu a dítě se tak zabavilo, zatímco jsme s manželem museli být v práci.
Iveta Fialová
Pobytový jazykový tábor
Read More
Za moje děti bylo všechno úplně super. Tolik nadšení jsem ani nečekala vzhledem k tomu, že jsem je poslala na tábor s výukou. Paní lektorka Soňa odvedla skvělou práci, dokázala zabavit i naučit. Samá chvála! Moc děkujeme a budeme se těšit na příští rok.
Jana Svobodová
Jazykový příměstský tábor
Read More
Příměstský tábor ve Vaší jazykové škole se mému synovi Ondřejovi moc líbil a když odcházel, loučil se s tím, že příští rok chce znovu. Během prázdnin i opakovaně tábor pochvaloval, takže - příští rok se těšíme nashledanou :-) Děkuji Jana
Martina Žižková
Jazykový příměstský tábor
Read More
Ráda bych Vám poděkovala za výborně zorganizovaný příměstský tábor. Synovi se moc líbil a paní učitelky byly senzační. Syn navštěvoval jazykový kurz i loňský školní rok na pobočce Palmovka a také jsme byli moc spokojeni. Přeji Vám hodně spokojených studentů a rodičů.
Lenka Freundová
Jazykový příměstský tábor
Read More
Synovi se tábor moc líbil, každý den se k Vám těšil, za což jsem moc ráda. Mě osobně překvapil bohatý program a exkurze s dětmi, o kterých jsem ani neměla tušení (musím říct, že jsem toho měla v poslední době mnoho, tak mi to možná v informacích uniklo). Nicméně v dnešní době se ne často stává, aby člověk v ceně dostal více, než v co doufal.
Previous
Next

Vybrat termín táboru

Kurz Číslo kurzu Den Čas Termín Budova Cena
Pobytový jazykový tábor, Benice 2023-A1BE1L NE 16:00 - PÁ 16:00 9.7.2023 – 14.7.2023 Benice 7 999 Kč
Pobytový jazykový tábor, Benice 2023-A3BE1L NE 16:00 - PÁ 16:00 23.7.2023 – 28.7.2023 Benice 7 999 Kč
Pobytový jazykový tábor, Benice 2023-A2BE1L NE 16:00 - PÁ 16:00 6.8.2023 – 11.8.2023 Benice 7 999 Kč
Pobytový jazykový tábor, Benice 2023-A4BE1L NE 16:00 - PÁ 16:00 20.8.2023 – 25.8.2023 Benice 7 999 Kč

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

PŘEPNĚTE SE DO ONLINU: výhody virtuálního vzdělávání

Online vzdělávání je v posledních letech na vzestupu a opravdu není těžké pochopit proč. Už není nutné do kurzu dojíždět, do virtuální učebny se můžeme připojit jediným kliknutím ze svého domova, z kavárny nebo z kanceláře. Online kurzy jsou jednoduše mnohem pohodlnější než klasické prezenční kurzy. V Jipce vám dáme první online lekci zdarma, abyste se o výhodách virtuálního vzdělávání přesvědčili sami.

CELÝ ČLÁNEK

Přípravné kurzy na SŠ srovnávají rozdíly způsobené distanční výukou

Máme za sebou dva roky distanční výuky, které byly pro žáky psychicky velmi náročné. Vždyť byli dlouhodobě izolováni od svých vrstevníků, přišli o své sociální kontakty i volnočasové aktivity, které měli rádi. A přestože pandemie už je pryč, pro žáky devátých ročníků stresové období ještě neskončilo. Čekají je totiž přijímací zkoušky na střední školy a výsledek jednoho testu tak rozhodne o jejich buducnosti.

CELÝ ČLÁNEK

Víme, s kolika anglickými slovíčky si vystačíte

Učení slov nazpaměť nemá asi nikdo v lásce, ale všichni tušíme, že je to nepostradatelná část jazykového studia. Můžeme ovládat perfektně gramatiku i výslovnost, ale když dojde na věc, musíme být schopni dát našim větám význam. Ovšem kde s memorováním začít?

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Adresa

Kontaktujte nás:

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

Při objednání skupinového kurzu vám nyní odečteme z ceny již proběhlé lekce.💸

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422