Jazykové
pobytové tábory

Dopřejte dětem zábavné a smysluplné prázdniny. Už za týden si děti zvyknou v angličtině mluvit a přemýšlet a zlepší se i jejich porozumění. Učitelé v září budou koukat! Termíny na letní sezónu 2024 budou vypsány v lednu 2024. Buďte mezi prvními a ulovte ten svůj.

Jazykový pobytový tábor

1

Výhody cizojazyčného prostředí bez nutnosti vycestovat do zahraničí

Celý táborový program se odehrává v angličtině, češtinu využijeme minimálně. Výuka probíhá zábavnou, přirozenou formou a děti si často ani nevšimnou, že se učí. Zároveň stráví čas v přírodě, seznámí se se zvířátky ze statku a užijí si tradiční táborové aktivity. To vše nedaleko Benešova u Prahy.

Dopoledne  věnujeme výuce formou her, projektů a společných aktivit. Zaměřujeme se na rozšíření slovní zásoby a zdokonalení výslovnosti.

Po obědě  se mohou děti těšit na výlety po okolí, návštěvu místních zvířátek, hry, soutěže a táborové aktivity. Po celou dobu spolu komunikujeme v angličtině. Děti tak přirozeně a aktivně zapojí nabyté znalosti. Celým programem se prolíná táborová hra a dojde i na táborák a bojovku.

V průběhu tábora děti čeká komentovaná prohlídka stájí, kde se dozví vše o chovu kladrubských koní, přičemž nahlédnou také do sedlovny. Součástí prohlídky jsou i přilehlé výběhy se zvířaty a jejich krmení.

Nezapomenutelným zážitkem, který si děti z tábora odnášejí, je i jízda kočárem, která trvá přibližně 20 minut.

2

Zkušení lektoři, se kterými si děti jazyk zamilují

Lektoři mají s výukou nejmladších studentů letité zkušenosti a u dětí se těší velké oblibě. Na táboře se rychle ztrácí ostych a děti se při výuce nebojí projevit.

Tábor je vhodný pro děti ve věku 8–15 let. Program přizpůsobíme dle věku, děti jsou rozdělené do skupin 8–⁠11 let a 12–15 let.

3

Malebné prostředí Barokního statku Benice

Ubytování je ve 2 až 4lůžkových pokojích v nově zrekonstruovaném penzionu. Všechny pokoje mají koupelnu i WC. Další zázemí, jako je klubovna a jídelna, táboru poskytuje Barokní statek Benice.

Děti se na statku seznámí s každodenní péčí o domácí zvířata. Mohou pozorovat kladrubské koně a být v kontaktu s poníky, oslíky, prasátky, ovečkami, kozami a lamou, labutěmi, pávy i domácí drůbeží.

4

Šestidenní turnusy zvládnou snadno i menší děti

Tábor probíhá v šestidenních turnusech v červenci a srpnu – vždy od neděle 16:00 do pátku 16:00.

Doprava je individuálníStatek je dobře dostupný, leží jen 11 km od Benešova u Prahy.

5

Cena zahrnuje celodenní stravu, ubytování, doprovodný program, jazykové lekce i originální výukové materiály

Lektoři používají osvědčené učebnice i vlastní výukové materiály.

Děti si pochutnají 5× denně na jídlech a svačinkách (stravu upravíme v případě intolerancí a diet a myslíme i na vegetariány). Dbáme na pravidelný pitný režim.

Samozřejmostí je odborně proškolený personál.

Lékařská péče je zajištěna v nemocnici Rudolfa a Stefanie, a. s., v Benešově (11 km).

Michaela Sventeková

Angličtinu učím už více než 4 roky a stejně dlouhou dobu pracuji s dětmi. V létě jezdím do Benic na jazykový tábor a k tomu učím na příměstských táborech. Baví mě předávat znalosti nejen v oblasti angličtiny, ale třeba ohledně zvířat na statku v Benicích, v Praze zase při návštěvě Národního muzea. Angličtinu jsem měla ráda odmala, takže se snažím, aby si k ní našly vztah i dnešní děti. Na táboře v Benicích se proto dopoledne budeme učit o zvířátkách a přírodě teoreticky a odpoledne spíše prakticky. Na příměstském zase o lidském těle a pocitech, což je moje oblíbené téma. Budeme s dětmi kreslit tělo a hrát hry, aby se naučily slovíčka.

Drahomíra Steele

Angličtinu učím už přes 16 let. Dlouhodobý pobyt v Londýně mi přinesl bilingvní rodinu a praxi, ze které ve výuce vycházím. Na práci mě baví, že je plná kreativity a předávání sdíleného nadšení z učení a poznávání nové kultury. Děti mě inspirují svou energičností a zápalem pro věc. Na táboře se mohou těšit na zážitkový způsob výuky pomocí kreativních činností, pohybu, poznávání přírody a jiných kultur. Já sama se těším nejvíce na společně prožitý čas naplněný zábavnými aktivitami a hrami všeho druhu od sportovní olympiády přes tvoření až po všeobecně kulturní rozvoj. A nesmí chybět hudba a dobrá nálada.

Vyberte si tábor:

To, že zde nevidíte žádný kurz, neznamená, že vám nedokážeme pomoci. Jednoduše nám napište na vyuka@jipka.cz nebo nám zavolejte 224 210 422.

Kurz Číslo kurzu Den Čas Termín Budova Cena

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next
Lucie Kratochvílová

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

jazykové kurzy mapa praha
jazykové kurzy mapa praha

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha 1 – Senovážná

Senovážné náměstí 978/23

Kavárenské konverzace probíhají v lokalitách:

Palmovka    Anděl    Dejvice    Flora    

Kde učíme v České republice:

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha 1 – Senovážné náměstí 987/23

Senovážné náměstí 987/23

 

 

Náš blog

Jsme tady pro vás už 25 let

Jazyková škola Jipka letos slaví své čtvrtstoletí. Pro naše lektory a pro náš interní tým je to velký důvod k oslavě, protože díky vaší přízni můžeme každý den chodit do práce, která nás baví a má smysl. Během těch dvaceti pěti let jsme prošli mnoha výzvami a změnami. Začínali jsme jako malý tým nadšených nerdů se sdílenou vášní pro studium. Postupně jsme se stali uznávanou institucí s tisíci věrnými studenty, kteří nás dále doporučují.

CELÝ ČLÁNEK

LAST MINUTE: Pomaturitní studium jazyků

Školní rok už se pomalu rozjíždí, ale pořád ještě není pozdě na to naskočit do pomaturitního studia jazyků v Jipce. Intenzivní roční jazykový kurz jsme připravili pro studenty, kteří nebyli přijati ke studiu na vysoké škole. Mohou si tak uchovat status studenta, vzdělávat se a strávit následující rok smysluplně. Shrnuli jsme pro vás hlavní benefity pomaturitního studia.

CELÝ ČLÁNEK

Naší prioritou je práce s talenty a vzdělávání lektorů

Ani v dnešní digitální době neexistuje dokonalá aplikace, která by nás dokázala naučit úplně všechno. Studium cizího jazyka navíc spočívá v komunikaci a nejspíš pro nás bude vždy příjemnější hovořit s člověkem než s robotem. Kvalita jazykové výuky je postavena především na osobnosti lektora. V JCL/Jipce proto věnujeme maximální pozornost talent managementu a naše lektory dále rozvíjíme formou tréninků.

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

🎉 Jipka slaví 25 let! 🎂 Oslavte narozeniny s námi až 50% slevou - více zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422

První lekce zdarma

Stačí, abyste v objednávce pro skupinovou výuku připsali do poznámky PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Po jejím absolvování vás budeme kontaktovat, abychom zjistili, zda jste byli spokojeni a budete s námi pokračovat.