O jaký typ kurzu jde?

Kurz obecného jazyka pro děti zaměřen na komplexní rozvoj jazykových dovedností.

Jednotlivé lekce jsou dle nejnovějších metodických trendů strukturované tak, aby zohlednili schopnost dítěte soustředit se. Součástí lekce jsou aktivity různé délky a zaměření (hry, procvičování slovní zásoby a gramatiky, čtení, poslechové a konverzační aktivity).

Pro koho je kurz určený?

Kurz je vhodný pro děti základních škol 7. tříd, které si chtějí procvičit nebo zdokonalit jazykové dovednosti v angličtině.

Jak poznám, že bude jazyková úroveň dítěti vyhovovat?

Kurzy probíhají v malých skupinkách 4-6 dětí. Lektor během první lekci pozná, zda je jazyková úroveň všech dětí stejná. V případě potřeby lektor doporučí přeřazení dítěte do odpovídající úrovně. 

Průběh kurzu:

Před začátkem kurzu vyplní dítě v pohodlí domova online rozřazovací test, podle kterého bude zařazeno do vhodné skupinky. Výuka probíhá v online prostředí přes platformu Google Meet. Během lekcí budou děti pracovat v online sešitu v Google Slides.  K probrané látce z každé lekce bude zadán domácí úkol v digitálním formátu. Na konci kurzu obdrží rodič slovní hodnocení pokroku svého dítěte.

Výukové materiály:

Oxford Discover / Oxford Discover Futures (teenageři)

Interaktivní materiály:

online procvičování k učebnici Oxford Discover, další aktivity k procvičování vytvořené v aplikaci Wordwall a Kahoot

Výhody kurzu: 

Intenzivní jazyková výuka v malých skupinkách – zapojení všech dětí, náplň kurzu přizpůsobena věku dítěte, výuka v pohodlí domova, zaměření kurzu na praktické využití jazyka, moderní výukové materiály, možnost procvičování kdekoliv a kdykoliv v online aplikacích – doplňkové materiály reflektují látku probranou v lekci. 

Zakončení kurzu:

Po ukončení kurzu obdrží každé dítě certifikát s dosaženou jazykovou úrovní a slovním hodnocením jeho pokroku.

Časová dotace kurzu:

16 x 60 min + 5 x 60 minut aktivit na domácí procvičování

Potřebuji jiný termín

Myslíte, že by se kurz mohl hodit i někomu jinému? Sdílejte ho!

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

PŘEPNĚTE SE DO ONLINU: výhody virtuálního vzdělávání

Online vzdělávání je v posledních letech na vzestupu a opravdu není těžké pochopit proč. Už není nutné do kurzu dojíždět, do virtuální učebny se můžeme připojit jediným kliknutím ze svého domova, z kavárny nebo z kanceláře. Online kurzy jsou jednoduše mnohem pohodlnější než klasické prezenční kurzy. V Jipce vám dáme první online lekci zdarma, abyste se o výhodách virtuálního vzdělávání přesvědčili sami.

CELÝ ČLÁNEK

Přípravné kurzy na SŠ srovnávají rozdíly způsobené distanční výukou

Máme za sebou dva roky distanční výuky, které byly pro žáky psychicky velmi náročné. Vždyť byli dlouhodobě izolováni od svých vrstevníků, přišli o své sociální kontakty i volnočasové aktivity, které měli rádi. A přestože pandemie už je pryč, pro žáky devátých ročníků stresové období ještě neskončilo. Čekají je totiž přijímací zkoušky na střední školy a výsledek jednoho testu tak rozhodne o jejich buducnosti.

CELÝ ČLÁNEK

Víme, s kolika anglickými slovíčky si vystačíte

Učení slov nazpaměť nemá asi nikdo v lásce, ale všichni tušíme, že je to nepostradatelná část jazykového studia. Můžeme ovládat perfektně gramatiku i výslovnost, ale když dojde na věc, musíme být schopni dát našim větám význam. Ovšem kde s memorováním začít?

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Adresa

Kontaktujte nás:

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

🌸 Jarní sezóna v prodeji - první lekce ZDARMA! Více zde

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422