O jaký typ kurzu jde?

Kurz obecného jazyka pro děti zaměřen na komplexní rozvoj jazykových dovedností.
Jednotlivé lekce jsou dle nejnovějších metodických trendů strukturované tak, aby zohlednili schopnost dítěte soustředit se. Součástí lekce jsou aktivity různé délky a zaměření (hry, procvičování slovní zásoby a gramatiky, čtení, poslechové a konverzační aktivity).

Pro koho je kurz určený?

Kurz je vhodný pro děti základních škol 5. tříd, které si chtějí procvičit angličtinu, zdokonalit jazykové dovednosti nebo se připravit na test ve škole.

Jak poznám, že bude jazyková úroveň dítěti vyhovovat?

Kurzy probíhají v malých skupinkách. Lektor během první lekce pozná, zda je jazyková úroveň všech dětí stejná. V případě potřeby lektor doporučí přeřazení dítěte do odpovídající úrovně.

Průběh kurzu:

Před začátkem kurzu vyplní dítě v pohodlí domova online rozřazovací test, podle kterého bude zařazeno do vhodné skupinky. Výuka probíhá v online prostředí přes platformu MS Teams. Během lekcí budou děti pracovat v online prostředí. K probrané látce z každé lekce bude zadán domácí úkol v digitálním formátu. Na konci kurzu obdrží rodič slovní hodnocení pokroku svého dítěte.

Výukové materiály:

Oxford Discover / Oxford Discover Futures (teenageři)

Interaktivní materiály:

Online procvičování k učebnici Oxford Discover, další aktivity k procvičování vytvořené v aplikaci Wordwall a Kahoot

Výhody kurzu: 

Intenzivní jazyková výuka v malých skupinkách – zapojení všech dětí, náplň kurzu přizpůsobena věku dítěte, výuka v pohodlí domova, zaměření kurzu na praktické využití jazyka, moderní výukové materiály, možnost procvičování kdekoliv a kdykoliv v online aplikacích – doplňkové materiály reflektují látku probranou v lekci. 

Zakončení kurzu:

Po ukončení kurzu obdrží každé dítě certifikát s dosaženou jazykovou úrovní a slovním hodnocením jeho pokroku.

Časová dotace kurzu:

10 x 60 min + 5 x 60 minut aktivit na domácí procvičování

Potřebuji jiný termín

Myslíte, že by se kurz mohl hodit i někomu jinému? Sdílejte ho!

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

Řešení pro děti, které se nedostaly na SŠ

Cesta ke společnosti, kterou kolem sebe chceme vidět, vede skrze vzdělávání. Kvalitní vzdělání otevírá dveře inovacím a posiluje hodnoty, jako je kritické myšlení, osobní odvaha a společenská odpovědnost. V letošním roce se však vzdělání stalo pro mnoho mladých lidí nedostupným.

CELÝ ČLÁNEK

Otestujte si svou jazykovou úroveň

Studium jazyků ve skupinových kurzech má spoustu výhod. Potkáte se s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy, a tak se můžete vzájemně motivovat a podporovat. Důležité však je vybrat si tu správnou skupinu a kurz, který se slučuje s vaší jazykovou úrovní.

CELÝ ČLÁNEK

Jak na studium jazyků podle typu inteligence

Když o někom řekneme, že je inteligentní, můžeme tím mít na mysli mnoho věcí. Za inteligentního můžeme považovat člověka, který si přečte vědeckou práci, porozumí jí a pamatuje si z ní každý detail. Inteligentní nám může připadat i osoba, která má organizační schopnosti a do pěti minut vyřeší každý problém. Každý je inteligentní trochu jinak. S touto myšlenkou pracuje i Gardnerova teorie mnohočetné inteligence, podle níž existuje dokonce osm různých druhů inteligence.

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

Tematické tábory ve stylu Harry Potter, Super Heroes nebo Naruto a Manga - více zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422