Pro koho je kurz určen
Kurz je určen pro dospělé studenty od 15 let, kteří se chtějí v jazyce posunout na další úroveň.
Kurz je vhodný pro studenty s úrovní B1 – středně pokročilí a B2 – pokročilí.
Nejste si jistí, jestli je to ta pravá úroveň pro vás?
👉 Vyzkoušejte si náš rozřazovací test a zjistěte to během pár minut!
Jak kurz probíhá
V konverzačním kurzu se zaměříme především na mluvení a porozumění v běžných situacích.
Cílem je rozšířit vaši slovní zásobu, zlepšit plynulost projevu a naučit vás používat jazyk přirozeně a sebevědomě.
Kurz vás zavede do rychle se měnícího světa ve 21. století. Podíváme se na hnací motor všech změn – technologický vývoj, a jeho dopad na různé oblasti našeho každodenního života.
Podtémata:
- Technology and Innovation (recent innovations, pros and cons of specific technology, AI)
- Globalization and Cultural Exchange (globalization’s impact on culture, communication, and daily life, its benefits and challenges, living abroad)
- Environmental Issues and Sustainability (climate change, pollution, and renewable energy, possible climate solutions, lifestyle changes to reduce environmental impact)
- Education and Career Preparation in the 21st Century (modern education and career skills, changing job market demands, the importance of lifelong learning)
Kurz je max. pro 8 studentů, v průměru bývá v kurzu však kolem 6 studentů, i proto výuka probíhá v přátelské atmosféře a přizpůsobuje se potřebám skupiny.
Důraz klademe na praktické použití jazyka – abyste se domluvili sebejistě a srozumitelně.
Materiály
V kurzu používáme materiály připravené lektorem
Kdo vás bude učit
Kurz vede český nebo zahraniční lektor s bohatými zkušenostmi s výukou dospělých.
Kde se výuka koná*
- Pobočka Národní (Národní 416/37, Praha 1)
- Pobočka Karlín (Karlínské náměstí 8, Praha 8)
- Pobočka I. P. Pavlova (Tylovo náměstí 645/2, Praha 2)
- Online (připojte se odkudkoliv, více informací o průběhu online lekcí ZDE)