Jak probíhá příměstský jazykový tábor?

Příměstský tábor je další skvělou možností, jak zabavit děti o prázdninách. 

Jednoduše je u nás ráno odložíte a odpoledne si je vydováděné zase vyzvednete. Nemusíte shánět speciální vybavení a balit krosnu.

Děti budou večer zase s vámi, takže se vyvarujete dramatickému loučení i případnému stýskání.

Dopoledne budou děti aktivně rozvíjet svou angličtinu. Máme pro ně připravenou spoustu zábavných cvičení a her. Mnohdy si ani nevšimnou, že se učí (ale je tomu tak!). Po vydatném obědě se společně vydají vstříc dobrodružstvím, které Praha nabízí. 

Odpoledne děti využijí nové vědomosti v reálných situacích. 

Celý program probíhá v angličtině a je tematicky zaměřený. Pokud se první (výuková) část dne bude točit okolo zvířat, v té druhé mohou např. vyrazit do ZOO.

Pro koho je tábor určený?

  • Program je stavěný primárně pro žáky základních škol ve věku 8 až 12 let.

Jaké jsou výukové materiály?

  • V ceně kurzu jsou zahrnuty také originální výukové materiály, které zajišťují naši lektoři po konzultaci s metodickým oddělením.

Kdo výuku povede?

  • O děti se postarají čeští i zahraniční lektoři, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výukou nejmenších studentů a stále je to baví :)

Kdy se tábor koná?

  • Tábor probíhá od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin.

Jak je o děti postaráno?

  • Strádat děti rozhodně nebudou. Během dne jsou zajištěny 3 svačiny a teplý oběd a dbáme také na pitný režim. V případě potřeby stravu upravíme pro vegetariány, bezlepkáře atd.
Potřebuji jiný termín

Myslíte, že by se kurz mohl hodit i někomu jinému? Sdílejte ho!

Co říkají naši klienti

Raději bychom vám nabídli čokoládové cookies, ale takhle on-line vám musíme dát vědět, že náš web používá soubory cookie. Ty vám usnadňují prohlížení webu a nám pomáhají personalizovat obsah i reklamy a analyzovat návštěvnost stránek. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou údaje zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali, protože používáte jejich služby.