Metodický plán pro lepší výuku jazyků

Abychom vás dobře a rychle naučili cizí jazyky, pečlivě připravujeme metodické plány. Možná to zní trochu nudně, ale je to velmi důležité, protože díky nim je výuka zábavná a efektivní. Na hodinách s lektorem hodně mluvíte, posloucháte nahrávky, hrajete si a střídáte formy výuky.

Zapojujeme vás v každé hodině

Lektoři naší jazykovky vás do hodiny naplno zapojí, abyste využili každou minutu. Proto výuku jazyka vhodně obměňují – chystají si pro vás diskuze, rolové hry, didaktické hry nebo nácviky běžných situací.

Posun na vyšší úroveň

Metodické plány sestavené týmem odborníků vám garantují postup do vyšších úrovní za určitý časový úsek, například jeden semestr. Metodický plán můžete detailně probrat s naší koordinátorkou na pobočce, která vám pomůže vybrat vhodný jazykový kurz.

Komunikace v cizím jazyce

Při výuce kombinujeme komunikační a lexikální metody. Aktivně vás zapojujeme do výuky, učíme vás používat základní i specifická slovíčka a zorientovat se v gramatice. Rozšiřujeme vaši slovní zásobu, učíme vás komunikovat v každodenních situacích.

Pozornost lektora a zpětná vazba

Lektor vás pozitivně motivuje a zároveň vám pomůže uvědomit si slabiny, které v jazyce máte, abyste je společně vylepšili. Každému ze studentů se lektoři věnují a poskytují jim cennou zpětnou vazbu.

Kvalitu výuky monitorujeme

Metodické postupy mají ještě jeden záměr – zajistit vysokou kvalitu výuky. Pečlivě si vybíráme lektory cizích jazyků. Na jejich práci dohlíží metodické oddělení, které zároveň zajišťuje didaktickou podporu, kontroluje dodržování metodických plánů a kvalitu výuky.

Metodici na hodiny čas od času zajdou, aby vše prověřili přímo v praxi. Zároveň dbáme na pravidelné vzdělávání našich jazykových lektorů. Pořádáme pro ně semináře a workshopy.

Posloucháme vaše přání

Koordinátorky výuky, za nimiž můžete zajít na naše pobočky, si vždy rády vyslechnou vaše přání a připomínky. Vyplnit můžete i dotazníky spokojenosti. Každý váš podnět je pro nás velmi důležitý!

Výuka má jasný cíl

Díky metodickému plánu má každý jazykový kurz jasný plán a náplň. Snadno si tak můžete vybrat takové lekce, jež vaše jazykové znalosti posunou dál. Od začátku semestru máte jasnou představu, co se naučíte a jaké dovednosti si osvojíte. Každá hodina je přehledně strukturovaná a střídají se v ní různé formy výuky.

Prohlédněte si konkrétní metodické plány.

Co říkají naši klienti

Naše pobočky

Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Navštivte naše klientské centrum na pobočce Karlín.

Podívejte se na naši otevírací dobu nebo nám napište a zavolejte.

Národní 416/37, 110 00 Praha 1 (Palác Platýz)
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha 2
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Raději bychom vám nabídli čokoládové cookies, ale takhle on-line vám musíme dát vědět, že náš web používá soubory cookie. Ty vám usnadňují prohlížení webu a nám pomáhají personalizovat obsah i reklamy a analyzovat návštěvnost stránek. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou údaje zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali, protože používáte jejich služby.