Metodický plán pro efektivní výuku

Abychom vás dobře a rychle naučili cizí jazyky, pečlivě připravujeme metodické plány. Možná to zní trochu nudně, ale je to velmi důležité, protože díky nim je výuka zábavná a efektivní. Na hodinách s lektorem hodně mluvíte, posloucháte nahrávky, hrajete si a střídáte formy výuky.

Zapojujeme vás v každé hodině

Lektoři naší jazykovky vás do hodiny naplno zapojí, abyste využili každou minutu. Proto výuku jazyka vhodně obměňují – chystají si pro vás diskuze, rolové hry, didaktické hry nebo nácviky běžných situací.

Posun na vyšší úroveň

Metodické plány sestavené týmem odborníků vám garantují postup do vyšších úrovní za určitý časový úsek, například jeden semestr. Metodický plán můžete detailně probrat s naší koordinátorkou na pobočce, která vám pomůže vybrat vhodný jazykový kurz.

Komunikace v cizím jazyce

Při výuce kombinujeme komunikační a lexikální metody. Aktivně vás zapojujeme do výuky, učíme vás používat základní i specifická slovíčka a zorientovat se v gramatice. Rozšiřujeme vaši slovní zásobu, učíme vás komunikovat v každodenních situacích.

Pozornost lektora a zpětná vazba

Lektor vás pozitivně motivuje a zároveň vám pomůže uvědomit si slabiny, které v jazyce máte, abyste je společně vylepšili. Každému ze studentů se lektoři věnují a poskytují jim cennou zpětnou vazbu.

Kvalitu výuky monitorujeme

Metodické postupy mají ještě jeden záměr – zajistit vysokou kvalitu výuky. Pečlivě si vybíráme lektory cizích jazyků. Na jejich práci dohlíží metodické oddělení, které zároveň zajišťuje didaktickou podporu, kontroluje dodržování metodických plánů a kvalitu výuky.

Metodici na hodiny čas od času zajdou, aby vše prověřili přímo v praxi. Zároveň dbáme na pravidelné vzdělávání našich jazykových lektorů. Pořádáme pro ně semináře a workshopy.

Posloucháme vaše přání

Koordinátorky výuky, za nimiž můžete zajít na naše pobočky, si vždy rády vyslechnou vaše přání a připomínky. Vyplnit můžete i dotazníky spokojenosti. Každý váš podnět je pro nás velmi důležitý!

Výuka má jasný cíl

Díky metodickému plánu má každý jazykový kurz jasný plán a náplň. Snadno si tak můžete vybrat takové lekce, jež vaše jazykové znalosti posunou dál. Od začátku semestru máte jasnou představu, co se naučíte a jaké dovednosti si osvojíte. Každá hodina je přehledně strukturovaná a střídají se v ní různé formy výuky.

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

PŘEPNĚTE SE DO ONLINU: výhody virtuálního vzdělávání

Online vzdělávání je v posledních letech na vzestupu a opravdu není těžké pochopit proč. Už není nutné do kurzu dojíždět, do virtuální učebny se můžeme připojit jediným kliknutím ze svého domova, z kavárny nebo z kanceláře. Online kurzy jsou jednoduše mnohem pohodlnější než klasické prezenční kurzy. V Jipce vám dáme první online lekci zdarma, abyste se o výhodách virtuálního vzdělávání přesvědčili sami.

CELÝ ČLÁNEK

Přípravné kurzy na SŠ srovnávají rozdíly způsobené distanční výukou

Máme za sebou dva roky distanční výuky, které byly pro žáky psychicky velmi náročné. Vždyť byli dlouhodobě izolováni od svých vrstevníků, přišli o své sociální kontakty i volnočasové aktivity, které měli rádi. A přestože pandemie už je pryč, pro žáky devátých ročníků stresové období ještě neskončilo. Čekají je totiž přijímací zkoušky na střední školy a výsledek jednoho testu tak rozhodne o jejich buducnosti.

CELÝ ČLÁNEK

Víme, s kolika anglickými slovíčky si vystačíte

Učení slov nazpaměť nemá asi nikdo v lásce, ale všichni tušíme, že je to nepostradatelná část jazykového studia. Můžeme ovládat perfektně gramatiku i výslovnost, ale když dojde na věc, musíme být schopni dát našim větám význam. Ovšem kde s memorováním začít?

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Adresa

Kontaktujte nás:

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

Při objednání skupinového kurzu vám nyní odečteme z ceny již proběhlé lekce.💸

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422