Začněte s přípravou k mezinárodním zkouškám hned!

16.09.2014

Podzimní přípravy k mezinárodním zkouškám

Září již tradičně bývá měsícem, kdy do jazykových škol přicházejí studenti se zájmem o složení mezinárodně uznávané zkoušky. Certifikáty Cambridge ESOL, mezi které patří KET, PET, FCE, CAE a CPE, jsou osvědčením o zvládnutí angličtiny na konkrétní jazykové úrovni. Řada zaměstnavatelů a institucí ESOL certifikáty vyžaduje již v rámci přijímacího řízení.

Proto jsme pro vás připravili speciální podzimní kurzy, které jsou určeny výhradně pro přípravu k mezinárodním zkouškám. Zkušení lektoři se s vámi zaměří na rozvoj všech jazykových dovedností potřebných k úspěšnému složení zkoušky. Dvakrát ročně si u nás navíc můžete vyzkoušet tyto zkoušky nanečisto, čímž se vyhnete případným zbytečným nákladům navíc. Využijte poslední místa v přípravných kurzech a přihlaste se nyní na stránce anglických skupinových kurzů.

Přijďte se do Jipky připravit na zkoušku a získejte uznávaný certifikát, který vám pomůže posunout vaši kariéru na další level! Více informací o certifikátech se najdete v naší sekci anglické jazykové zkoušky.

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje