Marta – Centrum Dialog, francouzština

Minulý týden jsem se vrátila z Guineje, kde jsem měla tu příležitost navštívit školy, které Centrum Dialog pomáhalo zakládat, seznámit se osobně s místními koordinátory projektu Adopce afrických dětí, předat dětem dárky od adoptivních rodičů… a to všechno ve francouzštině! Vaše podpora v tom sehrála zásadní úlohu a chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat.

Radek, angličtina, příprava na PET

Chtěl bych Vám poděkovat za přípravu k certifikátu PET v jarním jazykovém kurzu na Palmovce. Dnes jsem obdržel výsledek zkoušky: pass with merit – 88/100. Kurz mi velmi pomohl, zejména Váš osobní lidský přístup a atmosféra v jaké hodiny probíhaly.

Klára, němčina, konverzace

Navštěvovat kurz němčiny jsme se rozhodly s kamarádkou ze střední, protože jsme tomu při denním studiu „moc nedaly“ a chtěly to napravit. Na jaro máme naplánovaný výlet do Rakouska a určitě se s přehledem domluvíme!

Martin, ruština, obecný kurz

Zlepšit úroveň komunikace v cizím jazyce byla podmínka mého zaměstnavatele. Přiznám se, že se mi do toho nechtělo, ale teď jsem vděčný, že jsem si vybral váš kurz. Navíc lektorka byla velmi sympatická!

Hana Mašterová, němčina, opáčko

Dcera by chtěla paní lektorce Kolářové sama poděkovat za skvělou práci, protože díky návštěvě jejích hodin se výrazně zlepšila v němčině a má na vysvědčení o 2 stupně lepší známku.

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Radlická 3, 150 00 Praha 5 (Ženské domovy)
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Zenklova 305/11, 180 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.