Tomáš 

Minulý rok jsem v Jipce Národní navštěvoval pomaturitní studium angličtiny. Připravovali jsme se na zkoušku FCE. Měl jsem štěstí na lektory i na spolužáky. Nejvíce se mi ale líbily společné akce jako seznamovací večírek a výlet do ZOO, které naši skupinu ještě více stmelily. Zase jsem si připadal jako na střední. :)

Honza

Jazykovou školu Jipka jsem si pro svůj pomaturitní kurz vybral na základě recenzí na internetu. Byl jsem velice mile překvapen. Naši lektoři byli milí a chápaví, všechno perfektně vysvětlili, procvičili a neustále opakovali. Kurz  byl zakončen certifikátem FCE, který jsem s přehledem zvládl. Proto děkuji Jipce!

Petra

Výuka je velmi zábavná a také naučná. Na hodinách panuje pozitivní atmosféra. Naši lektoři mají osobní přístup a je vidět, že jim záleží na tom, aby se naše angličtina zlepšila a hodiny jsou vedeny zábavnou a hravou formou. Navíc je skvělé slyšet někoho, kdo má jako mateřský jazyk angličtinu.

Lída

Po střední škole jsem si nebyla jistá, jaký vysokoškolský obor zvolit, proto jsem se rozhodla, že se přihlásím do Jipky na celoroční výuku AJ – příprava na CAE, abych zvýhodnila svou pozici na trhu práce. Zkoušku jsem nakonec zvládla s výborným výsledkem.

Naše pobočky

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Zenklova 305/11, 180 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.