Gabriela Vlčková, výuka němčiny

Plný počet bodů jsem v hodnocení lektora dala proto, že jsem s výukou pana Klofáče velmi spokojená. Jsem poměrně náročná studentka a pan Klofáč se mým požadavkům vždy snaží stoprocentně vyhovět. Je trpělivý a profesionální. Hodina je rozdělená přesně podle mých potřeb. Dostatečný prostor je věnován konverzaci i gramatice. Zároveň je i časově flexibilní, což mi vzhledem k mému pracovnímu vytížení vyhovuje.

Eliška Skarolková, příprava na IELTS

S panem lektorem Martinem Glew jsem byla opravdu nadmíru spokojená. Nenapadá mě jediná věc, která by mi vadila. Pan Martin byl velmi ochotný, scházel se se mnou každý den a připravoval mě na IELTS, konkrétně jsme se soustředili na Academic Writing. Bylo znát, že má zkušenosti a že přesně ví, na co se zaměřit. Pokaždé měl s sebou potřebné materiály. Dokázal mi vždy velmi dobře vysvětlit chyby. Za našich pouhých 5 lekcí mohu rozhodně říct, že jsem udělala pokrok a díky přátelskému přístupu jsem i za tak krátkou dobu obohatila i slovní zásobu. Pana Martina bych rozhodně doporučila všem studentům, ať už na přípravu na IELTS nebo na „obyčejnou“ výuku. Byla jsem spokojená i s celkovým servisem Jipky. Potřebovala jsem lektora opravdu hodně narychlo. Netrvalo to ani 24 hodin a lektora jsem měla a perfektního. Moc děkuji!

Romana Moravcová, výuka angličtiny

Hodiny mi vyhovují a jsem s výukou velmi spokojená, lektor se na hodinu perfektně připravuje, víc než já, ale zkusím se polepšit.

Martina Berková, výuka italštiny

Upřímně, nemohla jste pro nás vybrat lepšího lektora. Paní Alena je totiž naprosto úžasná. Studium s ní mě osobně velice baví, motivuje a nabíjí energií. Vše probíhá ve velice příjemné atmosféře a správným tempem. Paní Alena na nás nikterak netlačí a s trpělivostí vše vysvětluje. Vše je opravdu ideální. Přijměte tedy mé tisíceré díky.

Milena P., italská konverzace

Jsem s dosavadní výukou zcela spokojena, lektorka je schopná se přizpůsobit mým potřebám, podklady pro výuku jsou vyhovující, prostory Jipky na Tylově náměstí jsou příjemné. Jsem prostě spokojená. Přeji vám mnoho dalších spokojených studentů.

Eliška O., výuka angličtiny pro vnuka

Individuální výuka splnila poslání – vnuk se velmi zlepšil a v angličtině má velmi dobré výsledky, proto bude od nového školního roku navštěvovat Váš kurz, tentokrát skupinový.

 

 

Naše pobočky

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Zenklova 305/11, 180 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.