Summer Camp with Czech Language

Літній табір з чеською мовою

What to expect from the language camp in the city?

A language camp is a great way to entertain your children during the holidays. You simply drop your children off at school in the morning and pick them up in the afternoon, full of new experiences. They won’t need any special equipment or a big backpack. Your children will be back with you again in the evening, so you don’t need to worry about dramatic goodbyes or them (possibly) missing you.

Program

In the mornings, children will actively work on their Czech language skills. There are many fun activities and games prepared for them. They won’t even realize they are studying (but they are!). After a hearty lunch, they will set out for the adventures Prague has to offer.

In the afternoons, children will be able to use their new knowledge in real situations. The whole program is carried out in Czech and has exciting themes. If the first (educational) part of the day focuses on animals, they might go to the ZOO in the afternoon for example.

Who is the camp designed for?

The program is predominantly designed for primary school children aged between 8–12.

What teaching materials are used?

The price of the course includes original teaching materials provided by our teachers after consultation with the methodology department.

Who will teach in the camps?

The camps will be led by our teachers experienced in teaching younger students and passionate about teaching them.

When does the camp take place?

Monday to Friday from 8:00 am to 6:00 pm.

How are children taken care of?

Children will have enough to eat and drink. There are three snacks during the day and a warm lunch. We make sure children get adequate fluid intake. If necessary, we can adjust the menu for vegetarians, children with gluten-free eating plan etc.

Літній табір з чеською мовою

Чого чекати від мовного табору в місті?

Мовний табір – чудовий спосіб розважити дітей під час канікул. Ви просто відвозите своїх дітей вранці до школи і забираєте їх у другій половині дня, повні нових вражень. Їм не знадобиться ні спеціальне спорядження, ні великий рюкзак. Ваші діти знову повернуться з вами ввечері, тому вам не потрібно турбуватися про драматичні прощання або про те, що вони (можливо) сумують за вами.

Програма

Вранці діти будуть активно працювати над знанням чеської мови. Для них підготовлено багато веселих заходів та ігор. Вони навіть не усвідомлять, що вчаться (але вони!). Після ситного обіду вони вирушать на пригоди, які може запропонувати Прага.

У другій половині дня діти зможуть використати нові знання в реальних ситуаціях. Вся програма виконана чеською мовою і має захоплюючі теми. Якщо перша (навчальна) частина дня зосереджена на тваринах, вони можуть піти в зоопарк, наприклад, у другій половині дня.

Для кого розрахований табір?

Програма переважно розрахована на дітей молодшого шкільного віку від 8 до 12 років.

Які навчальні матеріали використовуються?

У вартість курсу входять оригінальні навчальні матеріали, надані нашими викладачами після консультації з методичним відділом.

Хто навчатиме в таборах?

Табори ведуть наші вчителі, які мають досвід навчання молодших школярів і захоплені їх навчанням.

Коли відбудеться табір?

З понеділка до п’ятниці від 8.00 до 18.00.

Як доглядають за дітьми?

Дітям вистачить їсти та пити. Протягом дня три перекуси і теплий обід. Ми дбаємо про те, щоб діти отримували достатнє споживання рідини. При необхідності ми можемо скорегувати раціон для вегетаріанців, дітей без глютену тощо.

Choose a camp date
Виберіть термін табору

Kurz Číslo kurzu Den Čas Termín Budova Cena
Summer camp with Czech language for kids aged 8-12 y.o. 2023-PTC3N1L Po , Út , St , Čt a Pá 8:30-17:00 24.7.2023 – 28.7.2023 Praha 1 - Národní 6 499 Kč
Summer camp with Czech language for kids aged 8-12 y.o. 2023-PTC6N1L Po , Út , St , Čt a Pá 8:30-17:00 14.8.2023 – 18.8.2023 Praha 1 - Národní 6 499 Kč

Jak probíhá

online výuka?

Play Video

Jak hodnotí výuku naši studenti?

Andrea Benešová
Andrea Benešová
Skupinová výuka - Online
Read More
Do Jipky chodím již 2. rokem na angličtinu. Lektorka je naprosto skvělá a atmosféra na lekcích úplně na pohodu. V kurzu nás je 6 a zrovna jsme se sešli jako skvělá parta, takže se na lekce vždy těším.
Gabriela Volhová Duhiňová
Gabriela Volhová Duhiňová
Individuální výuka
Read More
Mamince jsem kupovala k Vánocům dárkový poukaz na individuální výuku, kterou má od ledna a se vším naprostá spokojenost.
Petr Halabík
Petr Halabík
Skupinová výuka - Online
Read More
Navštěvuji francouzštinu a španělštinu, protože jako jediná jazykovka měla největší výběr. S výukou i lektory jsem spokojen. Oceňuji, že i v době covidu měli online výuku, trochu jsem se toho bál, ale nakonec to bylo super.
Previous
Next

„Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském a individuálním přístupu ke každému klientovi. Výuka musí dávat smysl.“

Lucie Kratochvílová

Managing Director

Kde učíme?

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Praha

Plzeň

Brno

České Budějovice

Frýdek-Místek

Hradec Králové

Jihlava

Třebíč

Olomouc

Ostrava

Ústí nad Labem

Zlín

Chomutov

Jindřichův Hradec

Karlovy Vary

Tábor

Pobočky v Praze:

Praha 8 – Karlín

Karlínské náměstí 8

Praha 1 – Národní

Národní 416/37

Praha 2 – I. P. Pavlova

Tylovo náměstí 645/2

Náš blog

PŘEPNĚTE SE DO ONLINU: výhody virtuálního vzdělávání

Online vzdělávání je v posledních letech na vzestupu a opravdu není těžké pochopit proč. Už není nutné do kurzu dojíždět, do virtuální učebny se můžeme připojit jediným kliknutím ze svého domova, z kavárny nebo z kanceláře. Online kurzy jsou jednoduše mnohem pohodlnější než klasické prezenční kurzy. V Jipce vám dáme první online lekci zdarma, abyste se o výhodách virtuálního vzdělávání přesvědčili sami.

CELÝ ČLÁNEK

Přípravné kurzy na SŠ srovnávají rozdíly způsobené distanční výukou

Máme za sebou dva roky distanční výuky, které byly pro žáky psychicky velmi náročné. Vždyť byli dlouhodobě izolováni od svých vrstevníků, přišli o své sociální kontakty i volnočasové aktivity, které měli rádi. A přestože pandemie už je pryč, pro žáky devátých ročníků stresové období ještě neskončilo. Čekají je totiž přijímací zkoušky na střední školy a výsledek jednoho testu tak rozhodne o jejich buducnosti.

CELÝ ČLÁNEK

Víme, s kolika anglickými slovíčky si vystačíte

Učení slov nazpaměť nemá asi nikdo v lásce, ale všichni tušíme, že je to nepostradatelná část jazykového studia. Můžeme ovládat perfektně gramatiku i výslovnost, ale když dojde na věc, musíme být schopni dát našim větám význam. Ovšem kde s memorováním začít?

CELÝ ČLÁNEK

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Ať vám už nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním newsletteru od společnosti Jipka moje jazykovka, s.r.o. Bližší informace zde.

Adresa

Kontaktujte nás:

JIPKA moje jazykovka, s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

JIPKA moje jazykovka s.r.o. © 2022 Všechna práva vyhrazena 

Při objednání skupinového kurzu vám nyní odečteme z ceny již proběhlé lekce.💸

ZÁKAZNICKÁ LINKA 224 210 422