Nejčastější otázky k jazykové výuce, na které se nás ptáte

Jak se můžu na jazykový kurz přihlásit?

Buď přes webové stránky (elektronická přihláška) nebo rovnou v naší kanceláři jazykové školy Jipka.

Kdy se mám přihlásit?

Čím dříve, tím lépe. Jazykové kurzy se nám totiž rychle plní.

Nenašli jste už kurz na našem webu?

Pravděpodobně je už obsazený. Kontaktujte nás i tak. Pokud se uvolní místo, dáme vám vědět.

Můžu přijít na zkušební lekci?

Klientům, kteří u nás chtějí začít s výukou, nabízíme první lekci zdarma. Po jejím absolvování se rozhodnou, zda v kurzu budou pokračovat či nikoliv.

Dobře, ale co když se mi i tak nebude kurz líbit?

Pokud nebudete z jakýchkoliv důvodů s kurzem spokojeni, máte nárok na reklamaci v prvních dvou týdnech výuky.

Jaká je cena kurzu?

Najdete ji v rozpisech kurzů na našich webových stránkách.

Potřebuji ke kurzu knihu nebo jiný učební materiál?

Ano, k většině jazykových kurzů je nutné pořídit si učebnici. Seznam učebních materiálů najdete u popisu kurzů v rozpisech. V konverzačních kurzech se zpravidla učebnice nepoužívá. Podrobnější informace o doporučených materiálech získáte přímo od lektora na první hodině jazykového kurzu. Veškeré učebnice si můžete s až 10% slevou zakoupit v kancelářích jazykové školy Jipka.

Jak můžu zaplatit kurzovné?

Jazykový kurz můžete zaplatit převodem na účet, online platební kartou či kartou přímo v zápisové kanceláři. Přijímáme i poukazy FlexiPass, SmartPass, TicketBenefits, TicketMulti, TiketCompliments, Unišek, Unišek+, Dárkový Pass. Můžete u nás využít i zaměstnaneckých systémů – ověřte si u svého zaměstnavatele, zda je vaše společnost využívá, a informujte se o možnosti čerpání v naší jazykové škole. Podívejte se, jaké slevy a způsoby úhrady jsou možné.

Kdo vede jazykové kurzy?

Kurzy vedou zahraniční lektoři nebo čeští lektoři, a to podle pokročilosti kurzu.

Je možné rozdělit kurzovné do několika splátek?

Ano, kurzovné je možné rozdělit do 2 splátek. První polovina musí být uhrazena před zahájením kurzu a druhá do dvou týdnů od zahájení kurzu.

Kde přesně vaši jazykovou školu najdu?

Jazyková škola Jipka má v současné době zastoupení na 3 místech Praze. Najdete nás většinou v blízkosti stanice metra – Národní/Můstek, I. P. Pavlova, Karlín. Více najdete v sekci Kontakty.

Musím absolvovat rozřazovací jazykový test?

Nemusíte, ale doporučujeme to. Ověříte si tak své jazykové znalosti a společně můžeme vybrat vhodnou úroveň kurzu. Online testování není nutné, pokud jste si svou jazykovou úrovní jisti, či pokračujete v navazujícím kurzu.

Kolik je ve skupině studentů?

V klasických jazykových kurzech je počet studentů 4 až 10. V konverzačních jazykových kurzech a v přípravných kurzech k mezinárodním zkouškám a certifikátům je počet studentů 4 až 8.

Kdo je „zahraniční lektor“?

V týmu zahraničních lektorů máme rodilé mluvčí, kteří se narodili, vyrůstali a studovali v zemi, kde se jazykem hovoří. Zahraničními lektory jsou i lektoři, kteří mají kvalifikaci pro výuku daného jazyka, ale v zemi, odkud pochází, není daný jazyk jazykem oficiálním. Jsou to lidé, kteří daný jazyk využívali/využívají ke každodenní komunikaci i při komunikaci se svým okolím – při studiu, práci atd.

Co říkají naši klienti

Naše pobočky

Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Navštivte naše klientské centrum na pobočce Karlín.

Podívejte se na naši otevírací dobu nebo nám napište a zavolejte.

Národní 416/37, 110 00 Praha 1 (Palác Platýz)
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha 2
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Raději bychom vám nabídli čokoládové cookies, ale takhle on-line vám musíme dát vědět, že náš web používá soubory cookie. Ty vám usnadňují prohlížení webu a nám pomáhají personalizovat obsah i reklamy a analyzovat návštěvnost stránek. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři mohou údaje zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali, protože používáte jejich služby.