Překládáme a tlumočíme do 53 jazyků

Jipka není jen jazykovka. Vedle výuky cizích řečí překládáme a tlumočíme. Zajistíme pro vás jazykové překlady běžných i odborných textů. Překlady můžeme samozřejmě opatřit soudním ověřením. Poslat nám můžete i texty na jazykovou korekturu nebo editaci. Přeložíme pro vás také texty z jedné cizí řeči do druhé. Na vaši akci pošleme zkušeného tlumočníka.

Služby překladatelské agentury Jipka

  • Překlady běžných i odborných dokumentů
  • Jazykové korektury a editace textu
  • Tlumočení a dabing

Potřebujete přeložit dokument nebo zajistit tlumočení?  Kontaktujte oddělení překladů na +420 224 210 422 nebo na e-mailu preklady@jipka.cz

5 důvodů pro překlady a tlumočení s Jipkou

  • Překládáme a tlumočíme do 53 jazyků. Vedle angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo italštiny také do japonštiny, čínštiny nebo do skandinávských jazyků.
  • Naši překladatelé a tlumočníci jsou zkušení. Hlídáme, aby překlady byly prvotřídní a zpracované včas. Tlumočníci mají dlouhodobé zkušenosti v oboru.
  • Překládáme všechny druhy textů. Korespondenci, letáky, firemní dokumenty, technické dokumenty nebo scénáře. Zajišťujeme i soudně ověřené překlady.
  • Text vyšperkujeme. Po překladu si můžete objednat ještě jazykovou korekturu. Třeba dopis nebo obchodní e-mail tak můžete ihned odeslat.
  • Běžně vám text přeložíme do 3 pracovních dnů. Když hodně spěcháte, dodáme vám expresní překlad i za 3 hodiny.
  • Máte to k nám blízko. V Praze nám můžete osobně přinést dokumenty do kanceláře na Národní třídě. Zázemí máme také v Brně, v Hradci Králové a Plzni.

Za dvacet let praxe jsme přeložili už desítky tisíc normostran pro stovky klientů. Přidáte se k nim? Pokud váháte, vyzkoušejte nás – nechte si zatím přeložit třeba jen jednu normostranu nebo si přečtěte, co o našich překladech říkají klienti.

Co říkají naši klienti

Naše pobočky

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Zenklova 305/11, 180 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Národní. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.