NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K JAZYKOVÉ VÝUCE, NA KTERÉ SE NÁS PTÁTE

Jak funguje Google Classroom?

Rozhraní Google Classroom, tedy virtuální třídy, funguje podobně jako sociální sítě, např. facebook. Stejně tak jako na facebooku máte timeline, kde můžete přidávat příspěvky, sdílet fotografie a podobně, tak i Google Classroom má svou vlastní verzi timeline. V tomto rozhraní se timeline říká „Stream“. Jedná se o hlavní stranu, která se vám zobrazí, když se přihlásíte do své třídy. Zde lektor může sdílet videa, postovat příspěvky, či právě nahrávat odkazy na videohovory, přes které výuka probíhá.

Jak studenti při výuce komunikují s lektorem?

Lekce probíhají živě, nejedná se o záznam. To znamená, že s lektorem můžete komunikovat v reálném čase, a to dvojím způsobem. Stejně jako ve třídě můžete pokládat otázky nahlas díky mikrofonu. Navíc také Google Classroom existuje možnost chatu, kam své dotazy můžete psát.

Kdo online kurzy vyučuje?

Všichni lektoři v Jazykové škole Jipka vedou mohou vést výuku online i prezenčně. Pro obě formy výuky jsou pečlivě připraveni a

Jsou materiály dostupné i mimo pravidelné lekce?

Do Google Classroom, tedy virtuální třídy, lektoři zadávají úkoly a informují studenty o probrané látce. Veškeré materiály jsou uložené v sekci práce v kurzu. Jelikož je možné řešit testy online, případnou zmeškanou látku si tak lze jednoduše doplnit.

Jak se můžu na jazykový kurz přihlásit?

Buď přes webové stránky (elektronická přihláška) nebo rovnou v naší kanceláři jazykové školy Jipka.

Je možné kurz reklamovat?

Pokud nebudete z jakýchkoliv důvodů s kurzem spokojeni, máte nárok na reklamaci v prvních dvou týdnech výuky.

Jak můžu zaplatit kurzovné?

Jazykový kurz můžete zaplatit převodem na účet, online platební kartou či kartou přímo v zápisové kanceláři. Přijímáme i poukazy FlexiPass, SmartPass, TicketBenefits, TicketMulti, TiketCompliments, Unišek, Unišek+, Dárkový Pass. Můžete u nás využít i zaměstnaneckých systémů – ověřte si u svého zaměstnavatele, zda je vaše společnost využívá, a informujte se o možnosti čerpání v naší jazykové škole. Podívejte se, jaké slevy a způsoby úhrady jsou možné.

Je možné rozdělit kurzovné do několika splátek?

Ano, kurzovné je možné rozdělit do 2 splátek. První polovina musí být uhrazena před zahájením kurzu a druhá do dvou týdnů od zahájení kurzu.

Musím absolvovat rozřazovací jazykový test?

Nemusíte, ale doporučujeme to. Ověříte si tak své jazykové znalosti a společně můžeme vybrat vhodnou úroveň kurzu. Online testování není nutné, pokud jste si svou jazykovou úrovní jisti, či pokračujete v navazujícím kurzu.

Co říkají naši klienti

Naše pobočky

Národní 416/37, 110 00 Praha 1 (Palác Platýz)
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Tylovo náměstí 645/2, 120 00 Praha 2
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.

Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3
Zobrazit na mapě

Veškerou agendu pro tuto pobočku zajišťuje Jipka Karlín. Otevírací dobu a kontakt najdete zde.