Italština

Řím

Řím neboli Věčné město, byl centrem mnoha starodávných civilizací, místem zrodu mnoha jedinečných kultur a významných postav. Snad v každé době stovky spisovatelů, básníků a umělců ze všech koutů světa opěvovali jeho krásy, jeho barvy, umění a atmosféru, která je doslova naplněna historií. Řím ale není jen městem plným památek, paláců a muzeí, kterým se nevyrovná nic na světě. Je to také moderní město plné života, které je schopno nabídnout zábavu pro všechny možné i nemožné chutě. Popsat Řím jen několika málo slovy skoro není možné. Jediný způsob jak poznat, co toto město opravdu skrývá, je navštívit jej.

Dilit International House

Charakteristika školy

Minimální věk:

16

Počet lekcí za týden: 

15, 20, 25 nebo 30 (lekce = 45 minut)

Velikost třídy:

maximum 14 studentů

Vybavení školy:

10 učeben přímo v budově a dalších 5 v blízkosti, počítače s přístupem na internet a bezdrátový internet, venkovní terasa, zahrada, 2 společenské místnosti, TV a DVD, snack bar

Typ ubytování:

hostitelská rodina bez stravy či se stravou (snídaně nebo polopenze)

sdílené byty

Typy kurzů:

 • Obecná italština (15, 20, 25 nebo 30 lekcí týdně)
 • Individuální výuka
 • Kombinované kurzy (20 lekcí ve skupině a 10 individuálních lekcí)
 • Italština prostřednictvím umění a kultury
 • Řím pro studenty nad 50 let
 • Obchodní italština
 • Příprava na jazykové zkoušky CELI, CILS, IT
 • Semestrální a roční kurzy
 • Italština + stáž

Dilit je dnes škola se skoro čtyřicetiletou tradicí. Je součástí International House, světoznámé organizace spojující na 120 jazykových škol. Škola je situována v centru Říma nedaleko vlakového nádraží. Všichni vyučující jsou rodilí mluvčí s univerzitním diplomem, jejichž schopnosti jsou pravidelně prověřovány. Škola poskytuje studium studentům různého věku a všech jazykových úrovní. Každý rok sem studenti přicházejí z celého světa, a to z více jak 60 zemí. Studenti tak mají jistou příležitost setkat se s mnoha odlišnými národnostmi a poznat jejich kultury.

OBJEDNAT


Lago di Garda

Gardské jezero, italsky Lago Di Garda, je největší italské jezero, které se nachází na severu země poblíž města Verona, v oblasti Benátek. Hladina jezera je díky teplému větru Ora takřka ideální plochou pro provozování windsurfingu. V nedávné době byla kolem jezera dostavěna nová cyklostezka, která střídá roviny kolem vinohradů či jablečných sadů s horskými stezkami mířícími do těch nejvyšších pater okolních masivů a míjí několik středověkých hradů. Trasy jsou vhodné pro všechny typy cyklistů od nenáročných vyjížděk po náročný biking. V okolí jezera je také mnoho kilometrů kvalitního asfaltu pro in-line bruslaře.

 

Hustá síť značených turistických cest předurčuje hory v okolí jako výborný cíl mnohých turistů. Možnosti turistiky sahají od lehkých procházek po rozkvetlých loukách několik set metrů nad jezerem přes vysokohorskou turistiku po náročné horolezectví ve vápencových stěnách místních masivů. Velmi oblíbené jsou zde zajištěné cesty typu via ferrata, kterých podél celého jezera nalezneme stovky.

Centro Lingue Benaco

Charakteristika školy

Počet lekcí za týden: 

10, 15 nebo 20 (1 lekce = 55 minut)

Velikost třídy:

Průměrně 12, Max. 15 studentů

Typ ubytování:

Apartmány, hotely, hostely

Typy kurzů:

 • Standardní jazykový kurz obecné italštiny
 • Intenzivní kurz italské konverzace
 • Individuální kurzy dle Vašeho přání
 • Kurzy pro rodiny

Jazykový škola Centro Lingue Benaco se nachází pouze pár minut jízdy od nejvýznamnějšího jezera Itálie v obci Cavaion a nabízí různé typy kurzů. Mimo klasické a konverzační kurzy italštiny je možné absolvovat i kurzy vaření italských jídel, kurzy umění apod. 

OBJEDNAT

Centro Lingue Benaco
Poptávkový formulář
Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Budějovice
Jipka Palmovka
Jipka Butovice
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Flora
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po-Čt: 8:30-19:00

Pá: 8:30-15:30

Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje