Často kladené dotazy

Mohlo by vás zajímat

Je možné navrhnout vlastní trasu prohlídky?

Ano, trasu prohlídky Vám můžeme maximálně přizpůsobit. Je možné zvolit si vlastní trasu, naši průvodci Prahou a Českou republikou Vám případně s plánováním rádi pomůžou.

Jak dlouho zpravidla trvá prohlídka historického centra Prahy?

Standardní prohlídka historického centra Prahy trvá přibližně čtyři hodiny. Za tuto dobu je možné zhlédnout Pražský hrad, Zlatou uličku, katedrálu sv. Víta, Karlův most, Národní divadlo, Staroměstské náměstí a Václavské náměstí. Po konzultaci s průvodcem je samozřejmě také možné dobu prohlídky přizpůsobit Vašim potřebám.

Je možné si zamluvit konkrétního průvodce?

Průvodce klientům vybíráme na základě zadaných specifik prohlídky. V případě, že máte dobré zkušenosti s některým z našich průvodců, rádi ho pro Vás rezervujeme.

Mají Vaši průvodci složené průvodcovské zkoušky?

Ano, všichni naši průvodci absolvovali kurz Průvodce cestovního ruchu, na základě kterého získali průvodcovské oprávnění.

Je možné v rámci prohlídky navštívit restauraci a ochutnat tradiční české speciality?

Ve spolupráci s našimi průvodci Vám rádi pomůžeme s výběrem restaurace, případně Vám rádi zajistíme rezervaci ve Vámi vybraném podniku.

Jak rychle jste schopni zajistit průvodcovské služby?

Pro standardní jazyky (angličtina, němčina, ruština, ukrajinština, francouzština, španělština, slovenština, italština) je možné prohlídku zajistit již v ten samý nebo následující den.

Zajišťujete také prohlídky v tureckém a vietnamském jazyce?

Ano, prohlídky zajišťujeme i v méně používaných jazycích, jako například v turečtině, vietnamštině, bulharštině, rumunštině, makedonštině, japonštině, korejštině apod.

Jak je možné průvodcovské služby uhradit?

V případě, že průvodcovské služby objednává soukromá osoba, je potřeba uhradit zálohu fakturované částky předem. Společnosti hradí fakturu až po skončení průvodcovské akce. Částku je možné uhradit hotově a nebo platební kartou.

Potřebujeme zajistit program pro naše VIP hosty, kteří navštíví Prahu kvůli obchodnímu jednání. Dokážete vytvořit program pro náročné klienty?

Naše oddělení průvodcovských služeb a Business Service se specializuje právě na náročné klienty. Máme vyčleněný tým nejlepších průvodců, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Rádi Vám vytvoříme speciální program na míru. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo e-mailem pruvodci@jipka.cz.

V jakém termínu je možné již objednanou prohlídku zrušit?

Prohlídku je možné stornovat bez poplatku týden předem. V případě zrušení prohlídky v den provázení si účtujeme poplatek ve výši 100 % kalkulované částky.

Poptávkový formulář
Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje