Business Welcome Service

Mohlo by vás zajímat

V rámci služby Business Welcome Service nabízíme našim klientům kompletní péči o tuzemské i zahraniční hosty, obchodní partnery či klienty. Jsme schopni zajistit veškerý servis od příletu hosta na letiště až do konce jeho pobytu v České republice.

Služby v rámci Business Welcome Service:

  • Vyzvednutí na letišti
  • Zajištění ubytování
  • Prohlídky Prahy nebo mimopražských památek
  • Rezervace vstupenek na kulturní představení (divadlo, koncert, kino, balet a další)
  • Rezervace restaurace dle požadavků klienta
  • Odvoz na letiště
  • A další dle konkrétních požadavků

Využitím našich průvodcovských a doplňkových služeb zpříjemníte přátelům či obchodním partnerům čas strávený v České republice a navodíte tak příjemnou atmosféru pro další návštěvu.

Doprava

Klienta po jeho příjezdu vyzvedneme na letišti (případně na nádraží nebo kdekoliv mimo Prahu) a zajistíme jeho odvoz do hotelu (taxi, u početnějších skupin minibus nebo autobus). V případě zájmu rezervujeme i hotel.

Ubytování

Ubytování zajišťujeme v hotelech všech cenových kategorií. Na základě klientovy specifikace místa, maximální ceny a kategorie hotelu zajistíme adekvátní ubytování.

Na přání zajistíme ubytování v konkrétním hotelu.

Průvodcovské služby

Pro Vašeho klienta/hosta zajistíme prohlídku Prahy i památek mimo Prahu s kvalifikovaným průvodcem. Na výběr máte několik okruhů, můžeme pro Vás také připravit prohlídku na míru.

Naši průvodci Vašeho hosta vyzvednou v hotelu nebo v restauraci a na konci dne/programu ho odvedou tam, kam si bude přát. Díky našim službám se váš host bude v Praze cítit bezpečně.

Kulturní akce

Na přání dodáme aktuální rozpis kulturních akcí v Praze a okolí, dle kterého máte možnost si vybrat, které akce byste se chtěli zúčastnit. Taneční večery a plesy jsou omezeny sezonou.

Restaurace

Rádi pro vás zařídíme rezervaci stolu v restauraci jakékoliv cenové kategorie. Buď necháte výběr na nás, nebo zajiostíme rezervaci v restauraci dle vašeho přání.

Naši průvodci se mohou o vaše hosty postarat i během stolování, případně hosty k restauraci doprovodit či je vyzvednout.

Business welcome service

 

 

Poptávkový formulář
Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje