Koordinátor/ka výuky – pobočka Jipka Národní

Do našeho týmu na pobočce Jipka Národní hledáme kolegu/kolegyni na DPP.

Náplň práce

  • Koordinace jazykové výuky
  • Komunikace s klienty, vyřizování objednávek, přijímání plateb apod.
  • Komunikace s lektory
  • Zajišťování chodu kanceláře
  • Práce s účetním systémem Pohoda (vystavování dokladů)

Požadujeme

  • Student/ka VŠ, VOŠ
  • Časové možnosti cca 15 – 20 hodin týdně dle domluvy
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni slovem i písmem, český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, další jazyk výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • Ochota učit se novým věcem
  • Dlouhodobá spolupráce

Nabízíme

  • Práce v mladém a přátelském kolektivu, v příjemném prostředí
  • Sídlíme v centru města – na Národní třídě
  • Získání praxe během studia
  • Možnost osobního rozvoje
  • Aktivní využívání cizích jazyků
  • Zaměstnanecké výhody (MultiSport card, jazykové kurzy pro Vás i Vaše blízké)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotografií. Odpovědi došlé bez přiloženého životopisu nebudou reflektovány.

Pokud neobdržíte zpětnou vazbu do 14 dnů, dali jsme přednost jinému kandidátovi.

Děkujeme za pochopení.

V případě zájmu prosíme vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Poptávkový formulář
Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Budějovice
Jipka Palmovka
Jipka Butovice
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Flora
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po-Čt: 8:30-19:00

Pá: 8:30-15:30

Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje