Často kladené dotazy

Kdy se mohu přihlásit k pomaturitnímu studiu?

Čím dříve, tím lépe. Včasným přihlášením se vyhnete riziku, že jazykový kurz již bude obsazen.

Jakou formou probíhá výuka?

Ve výuce se střídají čeští lektoři a zahraniční lektoři, v případě ruštiny, francouzštiny či španělštiny je výuka vedena zkušeným českým lektorem. Pomaturitní jazykové studium je zaměřeno na kompletní zlepšení jazykových znalostí studentů – v hodinách se procvičuje gramatika, konverzace, porozumění čtenému textu a slyšenému projevu. Probírané učebnice jsou vždy vhodně doplněny doplňkovými materiály.

Kde probíhá výuka?

Výuka probíhá v učebnách jazykové školy Jipka v Praze (na pobočce Národní - Palác Platýz 37, pobočce Flora - Jičínská 2348/10, pobočce Butovice - Nušlova 4, pobočce Palmovka - Zenklova 305/11 a pobočce Karlín - Karlínské náměstí 8) , v Brně - Radnická 1, v Plzni - Rooseveltova 9 a v Hradci Králové - S. K. Neumanna 1257/14.

Je možné rozdělit celkovou cenu za kurz do několika splátek?

Kurzovné je možné rozdělit do několika splátek. První část 5000 Kč je splatná při podpisu přihlášky, před nastoupením studenta do jazykového kurzu musí být zaplaceno 50 % kurzovného, druhá polovina musí být splacena nejpozději do konce ledna (bez navýšení konečné ceny). Další možností je sestavení individuálního splátkového kalendáře.

Jak mohu zaplatit kurzovné?

Kurzovné je možné platit platební kartou v kanceláři Jipky nebo převodem na účet.

Kdy probíhají rozřazovací testy?

Testy probíhají dle dohody před zahájením kurzu.

Kdy je ukončeno přihlašování ke studiu?

Přihlašování ke studiu je ukončeno druhý týden v září. V individuálních případech je možné se do kurzu přihlásit i v pozdějších termínech.

Jak se přihlásit?

Při osobní návštěvě jazykové školy nebo prostřednictvím e-mailové komunikace obdržíte test ověřující úroveň vašich jazykových znalostí, poté vám bude doporučena úroveň kurzu pomaturitního studia, následuje vyplnění přihlášky do kurzu a složení první zálohy ve výši 5000 Kč. Skupinový kurz zdarma si pak můžete vybrat z kompletní nabídky kurzů, tedy z jakéhokoliv jazyka, který je v nabídce.

Jak často probíhá výuka?

Výuka probíhá každý den v rozsahu 20 x 45 minut týdně, tedy 4 lekce v délce 45 minut denně.

Kdy je nutné přihlásit se k závěrečné zkoušce?

Přihlašování k závěrečné zkoušce probíhá hromadně přes kancelář jazykové školy Jipka. Zájemci o tuto zkoušku jsou o termínech podávání přihlášek včas informováni.

Poptávkový formulář
Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje