Získejte slevu na pomaturitní studium!

26.05.2017

Sleva na pomaturitní studium

Maturitu jste úspěšně zvládli a plánujete, co dál? Pomaturitní studium v Jipce je skvělou volbou pro všechny, kteří se chtějí intenzivně věnovat cizímu jazyku po celý školní rok a posunout se tak ve svých jazykových dovednostech o velký kus dál.

Každodenní studium se zkušenými českými i zahraničními lektory vás perfektně připraví na složení mezinárodní zkoušky, budoucí zaměstnání, studium na vysoké škole či pobyt v zahraničí. Velkou výhodou je také zachování statusu studenta po celý školní rok a moderní prostředí s příjemným personálem.

Naši spokojení studenti potvrzují, že pomaturitní studium pro ně bylo skvělou investicí do budoucna a dodalo jim jistotu a sebevědomí v cizím jazyce: „Před zahájením studia jsem byl přesvědčený, že jazyk neumím. Nyní již mám mnohem větší sebevědomí a bez problémů se domluvím.", říká Stanislav, student němčiny.

A jak můžete na pomaturitní studium v Jipce získat slevu? Stačí se přihlásit do 30. 6. 2017 a při platbě celého kurzovného obdržíte slevu 3 000 Kč*! Tak už neváhejte a studujte cizí jazyk od září v Jipce!

Veškeré podrobnosti naleznete zde.

*Nabídka slevy platí pro varianty BASIC a ALL na pobočkách Praha a České Budějovice.

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Flora
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje