Získejte slevu na pomaturitní studium!

26.05.2017

Sleva na pomaturitní studium

Maturitu jste úspěšně zvládli a plánujete, co dál? Pomaturitní studium v Jipce je skvělou volbou pro všechny, kteří se chtějí intenzivně věnovat cizímu jazyku po celý školní rok a posunout se tak ve svých jazykových dovednostech o velký kus dál.

Každodenní studium se zkušenými českými i zahraničními lektory vás perfektně připraví na složení mezinárodní zkoušky, budoucí zaměstnání, studium na vysoké škole či pobyt v zahraničí. Velkou výhodou je také zachování statusu studenta po celý školní rok a moderní prostředí s příjemným personálem.

Naši spokojení studenti potvrzují, že pomaturitní studium pro ně bylo skvělou investicí do budoucna a dodalo jim jistotu a sebevědomí v cizím jazyce: „Před zahájením studia jsem byl přesvědčený, že jazyk neumím. Nyní již mám mnohem větší sebevědomí a bez problémů se domluvím.", říká Stanislav, student němčiny.

A jak můžete na pomaturitní studium v Jipce získat slevu? Stačí se přihlásit do 30. 6. 2017 a při platbě celého kurzovného obdržíte slevu 3 000 Kč*! Tak už neváhejte a studujte cizí jazyk od září v Jipce!

Veškeré podrobnosti naleznete zde.

*Nabídka slevy platí pro varianty BASIC a ALL na pobočkách Praha a České Budějovice.

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje