Seznamte se s letní Prahou!

07.07.2014

Speciální nabídka turistických okruhů

Jipka přichází letošní léto se speciální nabídkou turistických okruhů. Objevte krásy Prahy pod vedením zkušených průvodců. Speciální akce je připravena na dva delší a jeden kratší okruh.

Nebyli jste doposud v Praze? Okruh „Poprvé v Praze“ pro vás bude nejlepší volbou. Tříhodinovou trasu okolo největších dominant Prahy nyní můžete objednat za akční cenu 3 000 Kč včetně DPH. Za stejnou cenu vás náš průvodce provede také okruhem „Napříč Prahou“, během kterého poznáte Nové a následně také Staré Město pražské. Délka druhého okruhu je taktéž 3 hodiny.
Pokud byste se chtěli zaměřit jen na Karlův most, pak můžete opět využít letní nabídky. Za cenu 890 Kč včetně DPH vás náš průvodce vtáhne do historie jednoho z nejkrásnějších a nejstarších mostů na světe. „Večerní procházka po Karlově mostě“ je poměrně nenáročná a trvá přibližně jednu hodinu, proto se skvělé hodí i pro ty, kteří mají doslova nabitý program.

Individuální výuka Naše letní nabídka se vztahuje na průvodcovské služby v následujících 6 jazycích:

  • Čeština
  • Angličtina
  • Němčina
  • Ruština
  • Slovenština
  • Nizozemština

V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše koordinátorky na telefonním čísle +420 739 033 520 nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Na výběr máte samozřejmě z řady dalších pražských okruhů, celou naši nabídku najdete v sekci průvodci

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 9:00-19:00
Pá: 9:00-12:00
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje