Novinka na léto - Jazykový příměstský tábor

17.02.2015

Jazykový příměstský tábor

V červenci a srpnu proběhnou v Jipce úplně poprvé jazykové příměstské tábory. Novinka, kterou jsme připravili na každý z 8 prázdninových týdnů, spojí výuku angličtiny s dobrodružnými výlety. Děti nemusíte posílat do zahraničí, aby se naučily anglicky. Kvalitní výuku na příměstském táboře zajistí český lektor v kombinaci s rodilým mluvčím. Pokud tedy máte doma dítě ve věku 8-12 let, přihlaste jej k nám. Naučí se anglicky, zažije týden plný zábavy a vy tak budete mít o starost méně.

Na každý den jsme pro děti připravili 4 kvalitní jídla. Jednu svačinku mají děti dopoledne. V poledne je připraven teplý oběd, který jsme schopni zajistit také pro vegetariány. Další dvě svačinky pak dodají dětem energii na výletech Prahou v odpoledních hodinách. Samozřejmostí je neomezené pití pro všechny děti po celý den.

V Jipce pro děti zajistíme veškeré výukové materiály, sešity i psací potřeby zdarma. Pro děti jsou navíc připraveny zábavné úkoly a soutěže, kde budou moci vyhrát další drobné dárky. Vám odpadnou další starosti a určitě se uleví i vaší peněžence. Navíc nabízíme slevu pro sourozence 5-10 %.

Zjistěte více informací o jazykových příměstských táborech!

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje