Novinka letošního léta - německé business kurzy!

06.05.2014

Letní business kurzy

Také máte obavy před přijímacím pohovorem v cizím jazyce? A co teprve, když máte napsat e-mail zahraničnímu kolegovi, či dokonce obchodnímu partnerovi? Teď už je mít nemusíte!

K našim oblíbeným business kurzům angličtiny jsme připravili pro letošní léto novinku, a to v podobě německých business kurzů. Intenzivní business kurzy budou pro vás vypsány do konce května v Praze, Českých Budějovicích i Plzni. V průběhu kurzů si osvojíte slovní zásobu z oblasti obchodu a fungování firmy.

Kurz emailové a telefonické komunikace vám pomůže osvojit si správné metody pro přehledné strukturování textu a používat ustálené obraty. Nejeden kurz je vypsán také pro ty, kteří by se rádi naučili správně sestavit životopis a zdokonalili základní principy umění, jak se prodat na přijímacím pohovoru. Poslední tematický okruh je věnován zásadám jednání se zahraničními obchodními partnery a klienty.

Zdokonalte si tak svou angličtinu či němčinu na letních kurzech již od 690 Kč. Veškeré vypsané business kurzy najdete přímo v rozpisech angličtiny a němčiny

 

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje