Nechte své děti poznávat svět pár kroků od domova

08.04.2016

Jazykové příměstské tábory pod záštitou hl. m. Prahy

Rozmýšlíte se, jako každý rok, na jaký tábor přihlásit svou ratolest? Na červenec a srpen jsme pro děti opět připravili oblíbené příměstské jazykové tábory. Pražské příměstské tábory jsou letos navíc pořádané pod záštitou hlavního města Prahy! Každý týden letních prázdnin se postaráme o vaše ratolesti, pomůžeme zdokonalit jejich angličtinu, němčinu nebo francouzštinu a podnikneme dobrodružné výlety. Děti tak budou mít jedinečnou možnost poznávat svět jen pár kroků od domova a zároveň vypilovat jazyk!

Kvalitní výuku na příměstském táboře zajistí český lektor v kombinaci s rodilým mluvčím. Pokud tedy máte doma dítě ve věku 8-12 let, přihlaste jej k nám. Naučí se anglicky, zažije týden plný zábavy a vy tak budete mít o starost méně.

Na každý den jsme pro děti připravili 4 kvalitní jídla. Jednu svačinku mají děti dopoledne. V poledne je připraven teplý oběd, který jsme schopni zajistit také pro vegetariány. Další dvě svačinky pak dodají dětem energii na výletech v odpoledních hodinách. Samozřejmostí je také zajištění pravidelného pitného režimu.

V Jipce dětem rozdáme veškeré výukové materiály, sešity i psací potřeby zdarma. Pro děti jsou navíc připraveny zábavné úkoly a soutěže, kde budou moci vyhrát další drobné dárky. Navíc nabízíme slevu pro sourozence 10 %.


Jazykové příměstské tábory


 

 

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje