Nabízíme nové destinace pro studium v zahraničí

07.06.2014

Spojte dovolenou se studiem jazyků

Turečtina

Naprostou novinkou v našem repertoáru jsou jazykové pobyty v tureckém přímořském městě Izmir. Naše partnerská škola The Turkish Language Center in Izmir přichází s nabídkou standartních a intenzivních jazykových kurzů. V Izmiru můžete nyní s turečtinou začít doslova od píky. Pro zájemce jsou zde připraveny začátečnické kurzy stejně tak, jako kurzy turečtiny pro pokročilé.
Odpoledne pak můžete strávit koupáním v průzračném moři, či návštěvou rušného turistického centra. Milovníci dobré kávy si přijdou na své v příjemné kavárně, která se nachází jen pár kroků od jazykové školy.
Využijte této skvělé příležitosti a spojte tak letní dovolenou v Turecku s jazykovým kurzem.

Francouzština

Skvělé kurzy francouzštiny můžete nyní zažít také na jazykové škole přímo v romantické Paříži. Naše partnerská škola v této západoevropské metropoli nabízí speciální 2 týdenní intenzivní kurz, ve kterém skupinka maximálně 4 studentů absolvuje denně 8 hodin francouzské konverzace. Pokud byste si rádi vyhradili více času na návštěvu památek, pak vám doporučujeme standardní kurzy obecné nebo i obchodní francouzštiny.

Italština

Pro příznivce italštiny máme dobrou zprávu. Naše nabídka jazykových pobytů se kromě již oblíbeného Říma rozšiřuje nově o Milán a Florencii. Na výběr v těchto destinacích jsou jak obecné kurzy, tak speciály zaměřené na kulturu, hudbu nebo umění a módu.

Ruština

Po delší době rozšiřujeme také nabídku ruských zahraničních kurzů. Vydejte se s námi na východ a zdokonalte si tento krásný slovanský jazyk na obecných kurzech v Moskvě či Petrohradu. Ruštinu však nemusíte studovat jen v Rusku. Na obecké kurzy se můžete vydat také do lotyšského hlavního města Riga


Pro více informací neváhejte kontaktovat naší koordinátorku studia v zahraničí, Kristýnu Chrtkovou, pomocí našeho poptávkového formuláře. Další destinace pro zahraniční pobytové kurzy naleznete v  sekci Studium v zahraničí.

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje