Letní nabídka je letos pestřejší než kdy dříve!

27.04.2018

Letní kurzy vypsány!

Těšíte se na léto tak jako my? Právě jsme zveřejnili nabídku letních kurzů, ze které si vybere opravdu každý! Hlásit se můžete již nyní a vybrat si tak kurz, který odpovídá vašim letním plánům.

Chcete své jazykové znalosti udržet v kondici i přes léto? Anebo využít dlouhých letních večerů ke studiu zcela nového jazyka? Vybírejte z celoletních kurzů, díky kterým z tempa rozhodně nevypadnete! Plánujete-li delší dovolenou a máte obavy, že byste větší část lekcí v celoletním kurzu zameškali, vybírejte z intenzivních kurzů na červenec či srpen. Anebo se podívejte na nabídku týdenních intenzivních kurzů, díky kterým za jediný týden proberete látku jako za celý standardní semestr!

Kromě toho jsme si pro vás připravili celou řadu opravdových specialit. Díky kurzům na dovolenou si během pěti lekcí osvojíte základní slovní zásobu a fráze, se kterými se neztratíte na letišti, v hotelu ani na místní tržnici. Chcete-li si v létě procvičit anglickou konverzaci, ale neláká vás trávit slunečné letní dny uvnitř učeben, vybírejte z konverzačních speciálů. Kurzy kavárenské konverzace, Chat ´n´ a Beer či Wine Bar Chat vás zavedou do neformálního prostředí a angličtinu si tak procvičíte nad šálkem kávy či skleničkou vychlazeného piva či vína za teplých letních večerů na příjemné zahrádce v centru města.

A nezapomeňte, že nabídku máme i pro vaše ratolesti! Zábavu i vzdělání si užijí na příměstských jazykových táborech či na pobytových táborech na statku Benice!

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 9:00-19:00
Pá: 9:00-12:00
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje