Jipka Budějovice pro vás má plán na léto

09.06.2014

Červnové tipy budějovické Jipky

Junior Golf Kemp

Zpestřete svým dětem letošní letní prázdniny a pošlete je na golfový kemp, který letos připravuje pro všechny mladé golfisty ve věku od 7 do 16 let Golfový klub Hluboká nad Vltavou. Junior Kemp letos proběhne ve dnech 25. – 27. 7. pod vedením zkušeného trenéra Jiřího Filipa. Do programu golfového kempu budou zařazeny dětské hry, stezka odvahy, doplňkové sporty a nově také výuka angličtiny. Mladí golfisté se tak společně s lektorem z Jazykové školy Jipka naučí nová slovíčka a fráze, které se jim můžou na golfovém hřišti hodit.  

Pro více informací o golfových kempech navštivte www.golfhluboka.cz

 

Maturantka Roku 2014

Na naší facebookové stránce jsme vás informovali o blížících se akcích pro měsíc červen. Jednou z dalších akcí, na kterých byste neměli chybět, je finálový večer soutěže Maturantka Roku 2014. Ten se uskuteční v pátek 20. 6. 2014 v Českých Budějovicích na náměstí Přemysla Otakara II. O vítězce soutěže o nejkrásnější maturantku rozhodne porota. Veřejnost pak pomocí svých SMS zpráv vybere Maturantku Sympatie. Vstup na finálový večer je již tradičně zdarma, také proto jej každoročně navštíví stovky návštěvníků. Přijďte si i vy užít celodenní společensko-kulturní událostí plnou krásy, hudby a zábavy.

Aktuální informace a finalistky soutěže najdete na www.maturantkaroku.cz

 

Charitativní stezka pro děti

Již tuto sobotu, 14. června, od 10 hodin bude pro všechny návštěvníky IGY centra v Českých Budějovicích připravena charitativní stezka. Na děti čekají stanoviště, kde budou plnit soutěžní úkoly a vyzkouší si řadu zajímavých her. Pro každého účastníka bude navíc přichystána odměna. Cílem celé akce je zprostředkovat příjemné odpoledne pro děti a vybrat příspěvky na podporu Nadačního fondu Pink Bubble. Ten již od roku 2012 podporuje mladistvé pacienty bojující s rakovinou.

Pokud tedy hledáte plán na víkend, tak se určitě zastavte. Nebudete litovat! 

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje