Fakt se budu o prázdninách nudit ? Chci víc!

09.04.2019

Jazykové tábory pro děti

Přemýšlíte, jak vyplnit letní prázdniny svých potomků, aby si odpočinuli, ale zároveň svůj volný čas využili aktivně? Přihlašte je na jazykový tábor do Jipky!

Tábory jsou určené pro děti ve věku 8 až 12, respektive 15 let. Děti budou celý den v kontaktu s cizím jazykem a užijí si spoustu zábavy. Vybírat můžete ze dvou typů.

Příměstský jazykový tábor probíhá na našich pobočkách v Praze, Plzni, Brně a Hradci Králové. Před prací děti přivedete k nám a povečeříte již společně. Dopoledne probíhá výuka angličtiny, němčiny nebo francouzštiny za pomocí moderních technologií, odpoledne pak děti nabyté znalosti využijí v praxi - při zajímavých výletech po městě.

Pobytový jazykový tábor se naopak koná v krásném prostředí Barokního statku Benice (11 km od Benešova u Prahy). I zde budou děti v celodenním kontaktu s angličtinou, osamostatní se a užijí si vše, co k táboru patří - celotáborovou hru nebo třeba noční bojovku. Navíc se zde nachází miniZoo, kterou děti prostě milují.

O vaše děti se postará kvalifikovaný personál v čele s vynikajícími lektory. Samozřejmostí je celodenní stravování s pitným režimem. A počítáme i s individuálními stravovacími potřebami.

Další zajímavosti a upřesňující informace naleznete zde.

Těšíme se na viděnou!

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje