Do Pražského Majálesu zbývá jen pár dní

25.04.2014

Majáles už je za dveřmi

Už jen necelý týden zbývá do největší letošní oslavy studentského života – Pražského Majálesu. Víme, že mnozí z vás už se opravdu nemohou dočkat vystoupení všech těch skvělých českých a slovenských interpretů. Věřte nám, i my tady v Jipce se těšíme. Nejen na Tomáše Kluse či Majka Spirita, ale hlavně na International Island plný zahraničních organizací, studentů a cizích jazyků. Nezapomeňte nás proto na tomto mezinárodním ostrově navštívit i s vašimi přáteli. A abyste na letošní Pražský Majáles jen tak nezapomněli, bude pro vás připraven Happy Foto Box a vy si tak budete moci udělat parádní snímek dle vašich představ.

Vítěz soutěže s Pražským Majálesem

Vyhlášení soutěže

V minulých dvou týdnech měli návštěvníci našeho webu možnost zasoutěžit si o 4 vstupenky a spoustu dalších cen věnovaných jazykovou školou Jipka. Vyhlášení proběhlo na začátku týdne a šťastnými výherci se stali Jakub Švec, Michaela Smiková, Štefan Havlíček a Martin Matějka.

Nyní je ještě načase odkrýt odpovědi na soutěžní otázky. Jazyková škola Jipka má tedy dohromady 57 učeben a na všech naších pobočkách najdete 126 oken. Musíme říci, že spousta vašich tipů bylo dost nepřesných, ale objevili se mezi vámi také soutěžící s opravdu přesnými odhady. Všem soutěžícím za účast v Majálesové soutěži děkujeme a výhercům ještě jednou gratulujeme.

Pokud byste se rádi zúčastnili i dalších soutěží, nebo jen chcete mít přehled o tom co se v Jipce děje a přiučit se zábavnou formou něco nového, pak nás nezapomeňte sledovat na našem Facebooku. Najdete tam také ty nejlepší důvody, proč na letošním Majálesu nesmíte chybět. 

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje