Do nového semestru v novém kabátě!

04.09.2014

Rekonstrukce pražských poboček

Rekonstrukce - Jipka I. P. Pavlova Na pobočkách Jipky nám už pomalu končí letní kurzy, a tak jsme se rozhodli využít času do 29. září, kdy nám začínají podzimní kurzy, k rekonstrukci poboček. Největší změny proběhnou v Praze na Floře, kde dojde ke stavebním úpravám a samozřejmě také na I. P. Pavlova.

Rekonstrukce - Jipka Palmovka Již dříve jsme vás informovali v aktualitě o nové pobočce Jipky na Tylově náměstí nedaleko stanice metra linky C. Stavební úpravy na I. P. Pavlova probíhají už od druhé poloviny srpna. Chceme pro vás připravit příjemné prostředí a učebny, do kterých se budete rádi vracet, také proto si dáváme na rekonstrukci prostor opravdu záležet.

Minulý týden proběhla výmalba a výměna koberců i na Palmovce. Podobné úpravy probíhají tento týden také ve 2. patře pobočky Národní. Z těchto důvodů se omlouváme za omezený provoz na naších pobočkách, o to více však doufáme, že se vám v nových učebnách bude líbit. Pokud chcete být, jak se říká „v obraze“, sledujte průběh rekonstrukce na Facebooku Jipky, kde postupně představujeme i další novinky, které potkáte v Jipce již letos na podzim!

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 8:30-19:00
Pá: 8:30-15:30
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje