Akce Jipka

Škoda FIT půlmaraton 2018

Škoda FIT půlmaraton, který se konal v neděli 30. září v Plzni, přilákal rekordních 1.600 účastníků a Jipka byla u toho! Všichni účastníci běhu získali slevovou poukázku na jazykové kurzy v Jipce a vouchery na jazykové kurzy nechyběly ani mezi cenami pro vítěze. S našimi zaměstnanci jste se mohli setkat jak na trati, tak u stánku na Náměstí Republiky.

Kromě samotného běhu byly na programu i štafety, rodinný běh, dětské závody, štafety i bohatý doprovodný program.

Škoda FIT půlmaraton je první jednokolový půlmaraton v Plzni se startem a cílem na náměstí Republiky a je součástí programu Škoda FIT, kterým Škoda Transportation a její partneři v Plzeňském kraji podporují aktivity zaměřené na sport a zdravý životní styl.

Zdroj: Oficiální tisková zpráva

                 


Gaudeamus 2018

Jipka se tradičně zúčastnila veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus. Již 11. ročník se konal v pražských Letňanech v termínu 23. – 25. 1. 2018 – poprvé v historii veletrhu byla doba konání prodloužena na tři dny. Během těchto tří dní prošlo areálem na 10 670 studentů a rekordních 244 středoškolských pedagogů a výchovných poradců.

Moc nás těší, že o stánek Jipky byl velký zájem. Vaše nejčastější dotazy se týkaly pomaturitního studia, ale také skupinových i individuálních jazykových kurzů. Kromě toho jste u nás mohli soutěžit o poukaz na jazykový kurz v hodnotě 3.400 Kč. K výhře gratulujeme Tereze K. a věříme, že se jí u nás na jazykových kurzech bude líbit.

       

 


Gaudeamus 2017

Ve dnech 25. - 26. ledna se konal 10. ročník pražského Gaudeamu a Jipka byla jako již tradičně jeho součástí. X.ročník Gaudeamu se konal na výstavišti PVA Expo v Letňanech a dorazilo rekordních 10 018 návštěvníků!

O stánek Jipky byl velký zájem, který nás moc potěšil! Nejčastěji jste se našich koordinátorek dotazovali na pomaturitní vzdělávání, studium cizího jazyka v zahraničí a překlady. Velkému zájmu se také těšila naše soutěž, ve které soutěžící mohli vyhrát poukaz na jazykový kurz v hodnotě 3 400 Kč. V soutěži se štěstí usmálo na Natálii S., které moc gratulujeme a těšíme se na ni v našich kurzech. 

Děkujeme všem za návštěvu a už se moc těšíme na příští ročník. 

           

 


Akademický seminář sprostých slov

V pátek 13. května se v Jipce na Národní konal historicky první akademický seminář sprostých slov v italštině, který vedl studenty velmi oblíbený lektor Mgr. Adriano Baldessari. Účastníci semináře si tak rozšířili svou slovní zásobu o slovíčka, která se v žádném jiném kurzu nenaučí.

 

Seminář sprostých slov    Seminář sprostých slov    Seminář sprostých slov    Seminář sprostých slov    Seminář sprostých slov


Velikonoční příměstský tábor

Víte, jak se na Zelený čtvrtek bavili naši nejmladší studenti? Děti se v rámci jazykového příměstského tábora zúčastnily velikonoční akce v Platýzu, kde si mohly vyzkoušet pletení pomlázek, zdobení velikonočních perníčků a mnoho dalších tradičních činností. Součástí programu byla také soutěž o nekrásnější kraslici. Druhou část dne děti ochutnávaly sladké dobroty v muzeu čokolády, ve kterém se dozvěděly spoustu zajímavostí a mimo jiné si také mohly vyzkoušet i kreslení čokoládou.

Přinášíme vám několik fotografií z vydařeného dne.

Velikonoční příměstský tábor    Velikonoční příměstský tábor    Velikonoční příměstský tábor    Velikonoční příměstský tábor


Workshop s British Council

Spolu s British Council jsme pro naše pomaturanty na konci února přichystali speciální workshop věnovaný přípravě k mezinárodním zkouškám ESOL.

Workshop, který se konal v prostorách British Council, vedl vynikající Jat Dhillon. Studenti se zábavnou metodou učili správně a sebevědomě vyjadřovat v anglickém jazyce a zároveň dostali tipy, jak úspěšně zvládnout mezinárodní zkoušky, které je v květnu a červnu letošního roku čekají. Pevně věříme, že nejen díky workshopu, ale především díky intenzivnímu studiu v naší jazykové škole pod vedením kvalitních a skvělých lektorů zvládnou zkoušky na jedničku.

My vám z daného workshopu přinášíme několik fotografií.

Gaudeamus 2016    Jat Dhillon a studenti    ESOL workshop    studenti    ESOL workshop


Gaudeamus 2016

Ve dnech 26. – 27. ledna 2016 jsme se již tradičně zúčastnili evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha. Letošního 9. ročníku, který se konal na výstavišti v pražských Letňanech se účastnilo celkem 185 vystavovatelů (z ČR a dalších 11 zemí světa) a rekordních 9 719 návštěvníků.

Největší zájem ze strany studentů byl o pomaturitní studium. Veškeré informace týkající se jazykových kurzů, studia v zahraničí a překladů po celé dva dny poskytovaly naše milé koordinátorky. Každý z návštěvníků našeho stánku se také mohl zúčastnit soutěže o jazykový kurz zdarma. Vítězkami se staly Michaela Č. a Lucie V. Výherkyním gratulujeme.

Vysoký zájem o náš stánek nás velice těší. Všem návštěvníkům velmi děkujeme a těšíme se na další shledání.

Gaudeamus 2016


 

Gaudeamus 2015

Ve dnech 27. a 28. ledna 2015 jsme se účastnili již 8. ročníku veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2015, který se přesunul z centra města na letňanské výstaviště. Nové prostory přilákaly 186 vzdělávacích institucí a neuvěřitelných 9 654 návštěvníků.

Jsme rádi, že se náš stánek těšil nebývalému zájmu. Již několik minut po otevření a až do samotného konce chodilo mnoho zájemců o jazykové vzdělání, kterým naše skvělé koordinátorky výuky poskytovaly informace nejen o jazykových kurzech, ale i studiu v zahraničí nebo překladech. Každý z přítomných si také mohl po zodpovězení tří otázek zasoutěžit o poukazy na jazykové kurzy. Vítězi se stali Dominika V., Yana a Vojta R. Výhercům samozřejmě gratulujeme.

Gaudeamus 2015   Gaudeamus 2015   Gaudeamus 2015


Gaudeamus 2014

Ve dnech 28. a 29. ledna se na Holešovickém výstavišti v Praze uskutečnil již 7. ročník veletrhu Gaudeamus. Jipka samozřejmě nemohla chybět. Barevný stánek Jipky se objevil po boku stánků dalších 148 vzdělávacích institucí. Počet návštěvníků se letos vyšplhal na úctyhodných 8 604. O samotném průběhu veletrhu jsme vás informovali na našem facebooku.

O návštěvníky stánku Jipky se po celé dva dny staraly naše milé koordinátorky jazykové výuky. Řada návštěvníků si odnesla cenné rady ohledně studia jazyků, ať už v Česku, nebo rovnou v zahraničí. Dále měli návštěvníci možnost vyzkoušet jazykovou mobilní aplikaci nebo zasoutěžit o jazykový kurz v hodnotě 3 400 Kč. Vítězkou dotazníkové soutěže se nakonec stala Barbora Seifertová, které tímto srdečně gratulujeme.

Gaudeamus 2014   Gaudeamus 2014   Gaudeamus 2014   Gaudeamus 2014   Gaudeamus 2014


Běh pro gorily

Podpořili jsme gorily! Tým Jipky se zúčastnil běhu na podporu a záchranu goril žijících ve volné přírodě. Podívejte se na pár fotek z akce a třeba s námi příští rok poběžíte také.

gorily   gorily   gorily   gorily


Jipka a Febiofest 2013

Jsme velmi hrdí, že jsme se mohli stát partnerem FebioFest Music Festivalu, který doprovázel oblíbený FebioFest. Letos proběhl již jeho 20. ročník a vy jste měli možnost zhlédnout novinky světové kinematografie nejen v Praze, ale také v regionech.

Během hudebního festivalu, který se odehrával tradičně v suterénu pražského multikina Cinestar na Andělu, bylo možné vidět a hlavně slyšet např. hudební skupiny Švihadlo, The Spankers, Atari Terror, DUB.O.NET, Allstar Reúdží Band a mnoho dalších...

Podívejte se na náš krátký fotoreport, Jipka byla při tom a podporuje kulturu!

febiofest music festival   febiofest music festival   febiofest music festival

febiofest music festival   febiofest music festival


Veletrh Lingua Show 2013

Jipka byla při tom! 14. a 15. března proběhl v pražských Holešovicích veletrh Lingua Show, který své návštěvníky komplexně  informoval o jazykových službách. Návštěvníci měli možnost dozvědět se veškeré informace o jazykových kurzech, dále o studiu v zahraničí, mezinárodních výměnných programech a pracovních příležitostech v zahraničí, překladech a mnohém dalším. Náš stánek na takové akci nemohl chybět - podívejte se na náš fotoreport!

Pokud jste se za námi nestihli zastavit, nezoufejte. Veškeré informace o studiu v zahraničí nebo individuální výuce naleznete na našem webu nebo na vyuka@jipka.cz.

Lingua Show   Lingua Show   Lingua Show

Lingua Show   Lingua Show


Ples Fakulty zdravotnických studií ZČU v Plzni

Přinášíme vám několik fotografií z plesu Fakulty zdravotnických studií ZČU konaného 15. února 2013, kterého jsme se stali partnerem. Téma "Mafie ve 30. letech v Americe" se setkalo se značným zájmem a sál se pomalu začal plnit dobově oděnými hosty. Na plese byla velmi uvolněná a přátelská atmosféra, o čemž svědčí nejen kladné ohlasy ze strany zúčastněných studentů, ale také přiložené fotografie. Pro více fotografií se podívejte na náš Facebook!


mafia   mafia   mafia


Jipka a Jaguar River Night Party (fotoreport z akce)

Večírek Jaguar River Night na Občanské plovárně se vážně povedl. Jipka opět nadělovala a šťastné výherce můžete vidět na fotkách níže. Nechyběly žhavé rytmy, karaoke a spousta zábavy.

Těšte se, slavte s námi naše výročí a nezapomínejte: Zápisy do kurzů stále probíhají! Staňte se naším dalším spokojeným klientem a využijte všech výhod, které Jipka nabízí. Třeba právě vy můžete obdržet benefit a zúčastnit se další party nebo obdržet jeden z mnoha dalších dárků, které rozdáváme.

 

karaoke   predavani1   predavani2

vitez   vip


Veletrh Gaudeamus® 2013

Jazyková škola Jipka se již poněkolikáté zúčastnila veletrhu vzdělávání Gaudeamus®. Jako bonus nabídla bezplatné testování jazykové znalosti uchazečů. Zájemců bylo opravdu mnoho, protože jsme na místě nabídli možnost nechat se otestovat z anglického, německého, francouzského, španělského, ruského nebo italského jazyka.

Veletrh Gaudeamus ve dnech 29. a 30. ledna 2013 navštívilo přes 8 tisíc návštěvníků, jejichž spektrum tvořili především studenti středních škol. Ze zahraničního zastoupení nechyběly země jako Slovensko, Slovinsko, Rusko či USA. Mezi studenty se největšímu zájmu těšila právě výuka jazyků.

Všem návštěvníkům velmi děkujeme a těšíme se na další shledání.

Stanek   Testovani   Materiály   Stanek

 


 

Oslava 15. narozenin v CineStar Černý Most

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem našim firemním partnerům, klientům a studentům, kteří se v úterý 15. 1. 2013 zúčastnili předpremiéry filmu Nespoutaný Django v multikině Cinestar na Černém Mostě, které se konalo u příležitosti 15. výročí Jipky. Zároveň gratulujeme vítězi losování o jazykový kurz.


Doufáme, že jste si tento večer užili stejně jako my a těšíme se na další spolupráci s vámi.

Banner Jipka   Losování   Vítěz


Legendární parta v Cinestaru v Plzni

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili vánočního promítání animované pohádky Legendární parta, které se uskutečnilo minulý čtvrtek v plzeňském Cinestaru. Věříme, že se vám snímek líbil a příjemně vás naladil na nadcházející vánoční svátky. Z dané akce přinášíme malou úkázku, všechny fotografie naleznete na našem facebooku zde.

Legendární parta   Legendární parta   Legendární parta


Halloween 2012 v Jipce

Podívejte se na fotografie z oslavy Halooweenu u nás v Jipce! Naši pomaturanti v Plzni se rozhodli oslavovat Halloween přímo v hodině angličtiny. Zde uvádíme pouze malou ukázku. Všechny fotografie naleznete na našem facebooku zde.

halloween1   halloween2

halloween3


Pohádkový les v galerii Nové Butovice

V sobotu 15. září jsme se již potřetí zúčastnili akce Pohádkový les u obchodní galerie Nové Butovice. Úkolem návštěvníků bylo projít několik pohádkových stanovišť v prokopském údolí. Na začátku trasy byl pro návštěvníky připraven program se zpěvem a tancem. Zde jsme také měli náš stánek.

pohadkovyles1   pohadkovyles2   pohadkovyles3


Dámská jízda Cinestar Plzeň 22. 8. 2012

Ve středu 22. srpna proběhla další z řady Dámských jízd. Dámy, ale i pánové se mohli podívat na předpremiéru filmu Svatá čtveřice. Jedná se o nový film z dílny Jana Hřebejka, kde v hlavních rolích můžeme vidět například Jiřího Langmajera a Mariku Procházkovou. Nechyběl welcome drink, ani dárkové balíčky. Protože jsme partneři projektu Dámská jízdá v Cinestar, jako hlavní cenu si vítěz odnášel jazykový kurz dle vlastního výběru.

dj1   dj2   dj3


Dětská neděle multikino Cinestar

Jako tradiční partner dětské neděle jsme nechyběli ani na té poslední, která je určena především nejmladším filmovým nadšencům.

Pro malé diváky byl připraven doprovodný program, v rámci kterého měli například možnost vybarvit si naši jazykovou omalovánku a naučit se tak nová slovíčka. Doufáme, že i vám se akce líbila a těšíme se zase příště na všechny malé i velké filmové fanoušky!

dětská neděle cinestar  dětská neděle cinestar  dětská neděle cinestar  dětská neděle cinestar


Pochod Praha - Prčice

19. května se konal již 47. tradiční pochod Praha-Prčice, kterého se zúčastnil i neohrožený tým Jipka. Zvolili jsme Robinovu trasu, která vedla přes poušť sv. Marka, Skuhrov a Zadní Boudy až do 30km vzdálených Prčic. Počasí přálo, atmosféra v týmu byla skvělá a když jsme nakonec zdárně zdolali i poslední kilometry k cíli, čekala nás zasloužená odměna. A tou nemyslíme jen přípitek, ale i dobrý pocit z nás samotných a přesvědčení, že příští rok zase nebudeme chybět;-)

pochod Praha - Prčice   cesta byla dlouhá   společná fotka   už jsme blízko   konečně v cíli     


Ples FSV Univerzita Karlova

Plesová sezóna se pomalu chýlí ke konci, Jipka však nezahálela a stihla se stát ještě sponzorem velkolepého plesu FSV Univerzity Karlovy. Atmosféra plesů je magická a přesvědčit jsme se mohli i na tomto. Hudebními vystoupeními začínaje a skvělými tanečními kreacemi všech přítomných konče.

vyprarádění účastníci   skvělé taneční kreace   atmosfera byla všude skvělá   zábava   rozdávali jsme i hodnotné ceny
Dámská jízda multikino Cinestar

Jipka se znovu účastnila dámské jízdy Cinestar, tentokrát s filmem "Kamarád taky rád" a opět panovala skvělá atmosféra jak díky premiéře filmu, tak doprovodnému programu, do kterého již tradičně Jipka věnovala jazykový kurz zdarma. Příště se těšíme na dámskou jízdu u filmu "I ženy mají své dny".

Jipka Rokycany
Jipka Plzeň
Jipka Hradec Králové
Jipka Brno
Jipka Palmovka
Jipka Karlín
Jipka Butovice
Jipka Anděl
Jipka Flora
Jipka I. P. Pavlova
Jipka Národní
Jipka Národní

Národní 416/37
110 00 Praha 1
Palác Platýz (4. patro)

Provozní doba oddělení překladů

pobočka na mapě
224 210 422

Po - Čt: 9:00-19:00
Pá: 9:00-12:00
Pauza: 12:00-12:30

zobrazit fakturační údaje